Keçiören York Servisi

Keçiören York Servisi 1Keçiören York servisi klimaların ihtiyacı olan yedek parça değişiminden bakımına kadar tüm hizmetleri size sunmakta, York markalı ürünlerinizin daha uzun ömürlü ve güvenli kullanımı için size hizmet vermektedir.

Keçiören York servisi hizmetleri şöyledir:

– Klima: Klimaların rutin bakımları, parça değişimleri ve temizliği gibi konularda hizmet veren servisimiz profesyonel ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda bulunuyor. Servisimiz parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanmakta ve sorun tespitinde deneyimli personeli ile zaman kaybetmeden çözümler bulmaktadır.

Temiz çalışma prensibine sahip ekibimiz klima tamir sürecinde ortama zarar vermeden hareket etmekte ve servis süresi boyunca ürünlerinizin sorunu ve çözümü ile ilgili sizi bilgilendirmektedir.

Klimaların bakımı, temizliği ve parça değişimi uzman servis ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Gaz ölçümünden ısıtma sorunlarına kadar tüm klima problemleri hızlı bir şekilde tespit edilerek ürünler eski performanslarına kavuşturulur.

Firmamız aynı zamanda klima tesisat temizliğini de gerçekleştirerek kombi tesisatınızı daha uzun süre ve güvenle kullanmanız için çalışmalarını yapmaktadır. York markalı klimalarda uzman olan ekibimiz ile güvenli ısıtma – soğutma sistemlerine sahip olacaksınız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!