Keçiören Buderus Servisi

Keçiören Buderus Servisi sadece kombi ürününüzle ilgili değil , klima ve şofben gibi ısınma ihtiyacımızı karşılayan  ve sıcak su üreten cihazlarınız için , hatta merkezi sistem kazan ve brülör sistemleriniz için etkili hızlı ve güvenilir servis hizmeti organizasyonu oluşturarak tüm Keçiören bölgesini seçkin hizmetleri ile buluşturmuştur.

Kombi ve şofben gibi günlük yaşantımızda vaz geçemediğimiz ve sıklıkla kullandığımız cihazlar eksikliğini bozulunca hissettirirler. Aynı paralelede, bu eksikliği kapatmak için iyi bir servis ihtiyacınız olduğunu da tam o an anlarsınız. Keçiören Buderus Servisi bünyesinde gerçekleştirilen garantili ve ekonomik işlemlerle tanışmadıysanız hemen 0312 441 11 11 numaralı hattımızı aramanızı öneriyoruz.

Keçiören Buderus Servisi işlerindeki çabukluğu ve müşterileri ile kurmuş olduğu mesafeli diyaloglar sayesinde sadece Keçiören bölgesinin değil tüm ilçe Halkının göz bebeği olmuştur. Kombi yedek parçası bulabileceğiniz , sofben tamir ettireceğiniz klima bakımınızı yaptırabileceğiniz servis merkezimiz yetenekli ve saygılı ustaları ile sizlere kusursuz işlemleri taahhüt etmektedir.

Bakım onarım ve tamir işlemlerimiz sizin onayınız dahilinde start almakta ve asla izin vermediğiniz, yapılmasını istemediğiniz işlem tamiratlar gerçekleştirilmemiştir.

Fiyatlandırma konusunda da piyasa koşullarının altında bir ücretle tamirat yapan teknisyenlerimiz bunun yanı sıra gerek görmediği , ihtiyaç olduğuna kanaat etmediği parçaları da asla değiştirmez.

Şirket politikası olarak da hep daha iyiye hatta en iyiyye ulaşma ve bu doğrultuda hizmet etme ilkesini benimseyen Keçiören Buderus Servisi yenilikci yapısı , araştırmacı kimliği ile de hep öncü olmuştur.

Keçiören Buderus Servisi kombi ürününüzü oluşturan gaz valfi , sirkülasyon pompası , ana kart , fan , su grubu, brulör , genleşme tankı , sensör ve diğer yedek parçaların orjinallerini kullanarak tamir işlemine tabi tutuğu kombinizin kalitesini bozmaz , eski performansına ulaşmasını sağlar ve ilerideki dönemlerde baş ağrıtma ihtimalini de ortadan kaldırı.

Müşteri memnuniyeti konusunda da titiz davranan şirketimiz bu hususun yerine gelmesi için de ayrı bir gayret sarf etmektedir. Keçiören sakinleri ile iyi ilşkiler içinde olan ve bu çizgisinden hiç ayrılmamaya dikkat eden personellerimiz , kaliteli ve göz dolduran tamiratları ile en çok aranan ve tercih edilen servis olma ünvanını da kimseye kaptırmamıştır.

Keçiören Buderus Servisi kombi, şofben ve kazan sistemlerinde Buderus markasını tercih eden Keçiören sakinlerine yılın 365 günü teknik destek sağlayan şehrin en köklü firmasıdır. Buderus ürünleri konusunda uzman ekibimiz bir telefon ile arızayı tespit eder, gerekli cihaz ve teçhizatları ile onarımı gerçekleştirir.

Bu tip cihazların yıllık bakımların aksatılmadan yapılması son derece önemlidir. Yıllık bakımları yapılan kombi ve şofbenler hem yıl içerisinde sizlere bir sürpriz yaşatmaz hem de ekonomiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Doğru yöntem ile doğru bir onarım ile cihazlarınızda uzun süre iyi performans alabilirsiniz. Buderus cihazlarını tanımayan ve ürünlere aşina olmayan bir servis cihazlarınıza daha büyük sorunlar açabilir.

Buderus marka kombi ve şofbenler Keçiören ve çevresinde insanların sık kullandığı bir markadır. Kaliteli ürünler ile sürekli piyasada kendisine yer bulan Buderus kombi ve şofben kullanım talimatları doğrultusunda kullanıldığında bir problem çıkarmayacaktır.

Ancak yine de hiç farkında olmadığınız ve beklemediğiniz bir anda arıza ortaya çıkabilir. Bu da sizi zor duruma sokabilir. Keçiören Buderus Servisi olarak zor duruma düştüğünüz anda bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kombi ve şofbenlerde pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Örneğin kombinin su kaçırdığına dair aldığımız bir arıza çağrısında gerekli onarımları yapmaktayız. Kombinin genleşme tankında bir delinme söz konusu olursa akıtma söz konusu olabilir.

Kombiniz su kaçırıyorsa bunun bir diğer nedeni kalorifer tesisatında gereğinden fazla suyun olabileceğidir. Ayrıca tesisat bağlantılarının da kontrol edilmesi gerekir. Kombinin su doldurma vanası arızalı ise mutlaka onarılmalı ve su sızdırma durumu ortadan kaldırılmalıdır. Keçiören Buderus Servisi teknisyenlerimiz su sızdırma durumunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Şofbenlerde su basıncı arızası karşımıza çıkan durumlardan bir tanesidir. Yüksek basınç sorunu var ise şofbeninizin ısı ayarlarının kontrol edilmesi gerekir. Ayrıca ısıtıcıların da elden geçirilmesi gerekir. Termostat ve kademe anahtarı da Keçiören Buderus Servisi ekiplerimiz tarafından kontrol edilecek ve bir arıza durumunda gerekiyorsa orijinal yedek parça montajı ile sorunu ortadan kaldıracaktır.

Garantili Buderus onarımını yapan firmamız son teknoloji test cihazları ile son testlerini yapar ve cihazınızın verimini ölçerek sorun kalmadığından emin olur. Buderus marka kombi ve şofben kullanan tüm Keçiören sakinlerine günün 24 saati aralıksız hizmet vermekteyiz. Keçiören Buderus Servisi tek numaramızdan haftanın 7 günü bizlere ulaşmanız mümkündür. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet vermektedir.

Herhangi bir bakım onarım yaptığımızda sizlere bir yıllık servis garantisi vermekteyiz. Buderus marka cihazlar konusunda Keçiören ve çevresinde uzman bir ekip arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!