Kızılay Alarko Servisi

Kızılay Alarko Servisi Ankara ilimizin merkezi diyebileceğimiz ve şehrin en kalabalık yaşam alanı Kızılay ve çevresinde Alarko marka cihazlarınıza gerekli teknik desteği sağlayan lider firmalardan bir tanesidir. Kombi ve klimalar da düzenli bakım isteyen cihazlardır. Kombi, klima ve şofbenlerde gerekli bakım yapıldığı zaman yıl içerisinde herhangi bir sorun çıkmamaktadır.

Ancak doğal olarak zaman içerisinde bazı parçalarında sorunlar ortaya çıkabilir. Düzenli bakım dahilinde bu problemlerden erkenden kurtulmak mümkündür. Bu konuda sizlere yıllardır olduğu gibi garantili hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Kızılay Alarko Şofben Servisi

Sabah akşam demeden bizlere sıcak su sağlayan şofbenler Alarko markası ile oldukça kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Ancak bazen müşterilerimizden şofbenlere dair bir takım şikâyetler alabiliyoruz.

Şofbenin yeterli derecede sıcak su vermediği sorunu bize gelen arıza kayıtlarından birisidir. Böyle bir durumda ısıtıcılardan birine enerji gitmeme ihtimali vardır. Elektrik devreleri ve parçalar kontrol edilmelidir. Kızılay Alarko Servisi uzman personelimiz gerekli bakımı sağlayacaktır.

Alarko marka şofbende en önemli parçalardan birisi olan kademe anahtarıdır. Eğer anahtarda bir sorun çıkmış ise yine tam anlamı ile ısıtma yapmayacak ve sizi zor duruma düşürecektir.

Ayrıca kullandığınız fıskiyenin delikleri çok geniş ise bu sorunu yaşamanız muhtemeldir. Tüm bu parça kontrolleri sırası ile teknisyenimiz tarafından yapılacak ve bir parça arızası var ise gereken işlemler uygulanarak sorun ortadan kaldırılacaktır.

Ayrıca şofben konusunda daha iyi verim almak istiyorsanız öncelikle termosifonun en ideal çalışma sıcaklığı Eco mod dediğimiz mod olduğu unutulmamalıdır. Bu sizin cihazınızda optimum bir çalışma ile hem daha az enerji harcamanıza hem de daha iyi verim almanıza olanak tanıyan bir özelliktir.

Alarko marka şofbenleriniz de dahil olmak üzere tüm cihazlarınız için Kızılay Alarko Servisi operasyon merkezimizi günün 24 saati arayabilir ve destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Kızılay Alarko Servisi, iş merkezleri, plaza ve alışveriş merkezleri ile Ankara’nın kalbi Kızılay’da Alarko kullanıcılarının teknik anlamda en zor anlarında yanında… Ankara gibi kalabalık bir şehirde özellikle merkez alanlarda iş merkezleri oldukça yoğundur. Bu tip insanların toplandığı kapalı alanlarda klima ve kombiler sıklıkla kullanıldığından hiçbir aksama olması istenmez.

Çünkü insanların memnuniyetini her şeyden üstün tutan bireysel kişi ya da özel, kurumsal firmalar kendi imajlarını da bu bağlamda düşünmek durumundadırlar. İşyeri ya da kurumsal firmalarında insanları rahat ettirmek adına 7 gün 24 saat çalışan kombi ve klimalarına düzenli olarak bakım yaptırmak durumundadırlar.

Alarko kullanıcıları bu rutin bakımlarda Kızılay Alarko Servisi olarak bizlerden diledikleri desteği alabilmektedirler. Bunun yanında oluşabilecek ve zaman kaybetmeden onarılması gereken arızalarda kesin ve hızlı sonucu da yine Kızılay Alarko Servisi olarak bizden almaktadırlar. 25 yıldır Ankara’nın her yerinde müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve eğitimli, sertifikalı teknisyenlerimizle farkımızı ortaya koyduğumuz iş ile göstermekteyiz, göstermeye de devam ediyoruz.

Yoğun bir alışveriş merkezi ya da iş merkezini işletiyor ya da yönetiyorsanız, yine yoğun bir iş gününde klimanızda bir arıza çıkmış ve ne yapacağınızı bilmez bir halde iseniz panik yapmanıza gerek yok. Kızılay Alarko Servisi teknolojik imkânları sonuna kadar kullanan çağdaş hizmet anlayışını benimsemiştir. Telefonun yanı sıra ister internetten online olarak ister GSM çağrı sistemimizden bizlere anında ulaşabilirsiniz.

Servis ağımız ve gezici araçlarımız yoğun bir şekilde yayıldığından size en yakın teknisyenlerimiz anında yanınıza gelerek cihazınızdaki problemi tespit edecek ve hızlı bir şekilde onaracaktır. Üstelik tam donanımlı gezici araçlarımızda Alarko’nun tüm orijinal yedek parçaları bulunduğundan, yedek parça ihtiyacında bekleme gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

Kızılay Alarko Klima Servisi

Özellikle bahar ve yaz aylarında Alarko markasının klimaları yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Klimalarda fan ve kompresör aksamadan çalışmalıdır. Fan çalıştığı halde kompresör çalışmıyorsa bir sorun var demektir.

Klimanızda iç ünite kartı hasar almış ise böyle bir sorunla karşılaşmanız olasıdır. İç ve dış üniteyi bağlayan kabloda da bir temassızlık sorunu var mı yok mu kontrolü sağlanmalıdır. Kızılay Alarko Servisi teknik personelimiz gerekli kontrolleri sağlayacaktır.

Klimanızın kompresör motorunun çalışma kondansatörüne kapsamlı bir bakım yapılmalıdır. Arıza buradan kaynaklı ise doğru yöntem ile onarılmalıdır.  Kompresör motoru sargıları hasar görmüş olabilir. Şayet bir hasar tespit edilmiş ise onarılacak eğer parça değişimi yapılması gerekiyor ise Kızılay Alarko Servisi teknisyenimiz Alarko orijinal yedek parça temini ve montajı ile sorunu çözecektir.

Klimanız soğuk hava vermiyor olabilir, kumandasında bir iletişim sorunu olabilir, klima rahatsız edebilecek kadar sesli çalışıyor olabilir ya da sigorta attırıyor olabilir… Bu gibi olumsuz durumlara karşı her türlü teknik bilgiye sahip olan personelimiz sizi bu sıkıntılardan kurtarmaktadır. Sıcak su ihtiyacınızın karşılandığı kombilerinizde ise kalorifer tesisatı ısınmıyor ise peteklerde bir kirlenme söz konusu olabilir.

Petek temizliği isterseniz bunu servisimiz sizin için sağlamaktadır. Bu şekilde kombiniz eski potansiyeline yeniden kavuşacak ve kalorifer tesisatınız eskisi gibi ısınacaktır. Kızılay Alarko Servisi ile beklemek yok, işi yarım bırakmak yok, maddi anlamda zora düşmek yok… Ekonomik ve garantili Alarko klima servisimizden tüm Kızılay sakinleri yararlanıyor, işleri asla yarım kalmıyor.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!