Kızılay Altus Servisi

Kızılay altus Servisi olarak belirtmek isteri; beyaz eşyalarınızın yani kombi veya klima buzdolabı çamaşır ve bulaşık makinesi gibi teknolojik ürünlerinizin kullandıkça yıllar içinde bakımı ve onarımının düzgün ve güvenilir bir teknik ekip tarafından yapılması büyük önem arz etmektedir.

Bu konuda devreye yıllardır olduğu gibi şu anda da Kızılay Altus Servisi akıllara gelmektedir.

Bu durum bizim büyük bir gurur duymamıza sebep olmaktadır. Bizlere güvencenizi boşa çıkarmamak adına servis ekibimizle gece gündüz özverili bir şekilde çalışmaktayız.

Altus ürünlerinizi mağazadan veya internet üzerinden siparişle aldığınızda kurulumlarını özel servis ekibimiz yapmakta sizlere gerekli bilgilendirmeyi olay anında sağlamaktadır.

Sizler ise ürünü kullanmaya başladığınız anda yaşadığınız en ufak problemde Kızılay Altus Servisi`mize başvurmaktan çekinmeyin. 7/24 hizmet ağımız sizlere en kısa sürede ve etkin bir performans sunacaktır.

Altus ürünlerinde tüm teknolojik ve elektrikli aletlerde olduğu gibi zaman zaman randıman konusunda sıkıntılar çıkabilmektedir. Bu olağan bir durumdur ve asla endişelenmenizi gerektiren durumlar değildir. Yalnızca işini iyi bilen ekiplerle doğru ve zamanında etkileşimde olmanız gerekmektedir.

Bizler bu konuda devreye giriyor ve Kızılay Altus Servisi olarak müşteri memnuniyetinin primer görevimiz olduğu bilinç seviyesinde olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Sizlerin hayatlarınızı uzun süre konfor içinde sürdürebilmeniz için ihtiyaçlarınıza anında cevap vererek her türlü bakım ve onarım işlerinizde majör destekçiniz olmak yolunda ilerliyoruz. Ankara başkentimizde pek çok lokasyonda olduğu gibi Kızılay`da da aynı hizmet anlayışımızı sürdürüyoruz.

Servis ekibimiz her zaman kendini düzenli eğitimlerden geçirerek bilgilerini taze tutmakta ve konularında giderek uzmanlaşmaktadırlar. Bu da problemlere farklı açılardan bakma ve hızlı çözüm olanağını sizlere daha hızlı ulaştırmamıza neden olmaktadır.

İşler böyle olduktan sonra da sizlere arkanıza yaslanmanız ve Kızılay Altus Servisi’ ne güvenmeniz rahatlığını yaşamak kalmaktadır. Hızlı ve etkin hizmet için titiz çalışmalar gerçekleştiriyor ve her geçen gün müşteri taleplerimize daha hızlı ve ekonomik cevaplar veriyoruz.

Bilgi kaynağımızı yeniliyoruz ve innovatif tüm çalışmalara yüksek katılım sağlayıp kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Altus ürünlerinde klima,kombi veya beyaz eşya gibi ürünlerde aşayacağınız en ufak problemde sorunu yerinde tespit ve anında çözüm bulmak ekip çalışmasını gerektirir. Klimanız çalışmıyor olabilir ya da eskisi gibi bir soğutma ısıtma işlevini yerine getiremiyordur veyahut çalışırken su akıtıyordur. Bu durumda siz müşterilerimizin yapması gereken şey filtrelere bakmanız, elektrik akımı geliyor mu diye kontrol etmenizdir.

Eğer tüm bunları yaptınız ve problem halen sürmekteyse o zaman size en yakın servis ekibimize haber verin. Ekip arkadaşlarımız cihazınız için gerekli tüm işlemleri yaptıktan sonra sorunla ilgili sizi detaylı bir şekilde bilgilendirip sizlerin şstekleriniz doğrultusunda hareket edecektir.

Cihazlarınızı ilk aldığınızdan sonraki dönemlerde her yıl bakımlarını yaptırmalısısnız ve bu işlemleri yine Altus servis ekibimiz yapmaktadır. Cihazının arıza yaptığında yine servis ekibimize haber vermeniz yararınıza olacaktır.

Kızılay Altus Servisi olarak tüm kombi klima veya beyaz eşya ürünleriniz  yıllık periyodik bakımlarını aksatmamanız ve merdiven altı tamir merkezlerine güvenmemenizi rica ediyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!