Kızılay Arçelik Servisi

Kızılay Arçelik Servisi, günün hemen her saati beyaz eşya, klima, şofben ya da televizyonları kullanıyoruz. Ancak kullandığımız bu cihazların ortaya çıkarabileceği bir soruna karşı tedbirlerin de alınması gerekiyor.

Çünkü parça bazlı, elektrik, gaz ya da su temelli bir takım arızalar sizleri hiç beklemediğiniz bir anda yakalayabilir.

Böyle durumlara karşı hazırlık için yıllık bakımlar aksatılmamalı, temizlikler zamanında yapılmalıdır. Elektronik parçalar özellikle uzun müddet bakımı yapılmadığı zamanda ömrünü çok daha erken tamamlamaktadır.

Müşterilerimize yıllık bakımları aksatmadan yerine getirmekle beraber ortaya çıkabilecek beklenmedik arızalarda da hızlı bir şekilde yetişmekteyiz.

Kızılay gibi popülasyonun yoğun olduğu, iş merkezlerinin bulunduğu bir yerde ortaya çıkabilecek elektronik cihaz arızalarına karşı hızlı bir şekilde müdahalede bulunmak gerekiyor.

Yıllardır Kızılay sakinlerine en hızlı, garantili ve çözüm odaklı hizmeti vermekteyiz. Ülkemizde en çok tercih edilen markalardan bir tanesi olan Arçelik markasının her tür cihazına deneyimli ve donanımlı ekibimiz ile müdahalede bulunuyor ve kesin sonuç sunuyoruz.

Atölyemizde her türlü orijinal Arçelik yedek parça bulunduğundan ötürü cihazlarınıza parça gerektiğinde bunu orijinal Arçelik yedek parçadan sağlıyoruz. Kızılay Arçelik Servisi olarak gezici servis araçlarımızla hareket ettiğimizden günün her saati rahat ulaşılabilen bir ekibimiz bulunmaktadır.

Arçelik markasının en yoğun kullanılan cihazlarından bir tanesi gıdaları uzun süre taze saklayabildiğimiz buzdolabı ve derin donduruculardır. Buzdolaplarında bir takım önlemler alabilir ve cihazınızı daha uzun vadede sorunsuz kullanabilirsiniz. Mesela Arçelik buzdolabınızı kesinlikle ocak yanında konumlandırmayınız, hiçbir şekilde ısı ile temasa uğrayacak şekilde yerleştirmeyiniz.

Buzdolabınızın arma motor bölümü mutlaka hava alacak şekilde konumlanmalıdır. Havasız ve sıkışık bir şekilde yerleştirmemelisiniz. Sorun yaşadığınız durumlarda çekinmeden günün her saati Kızılay Arçelik Servisi çağrı merkezimizi arayınız.

Buzdolabınız eski model ise ve parçası zor bulunuyorsa rafı kırılmış ise camcıdan raf ölçüsünde cam kestirebilir ve kullanabilirsiniz. Buzdolabınızın iç lambasının önünü kesinlikle kapatmamaya özen gösteriniz. Aksi halde içerisini rahat göremez ve ürünlerinizi bulmakta zorluk yaşarsınız.

Buzdolabında hızlı tüketeceğiniz gıdaları ön taraflarda tutmaya özen gösterebilirsiniz. Konserve gibi uzun vadede tüketeceğiniz gıdaları arka tarafa yerleştirerek daha rahat edebilirsiniz. Bu gibi ufak detaylara dikkat ederek buzdolabınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir sorunda ise Kızılay Arçelik Servisi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Arçelik markasının sıcak yaz günlerinde sık bir şekilde tercih edilen cihazlarından klimalar oldukça kullanışlıdır. Klimada ise iç üniteden su geliyorsa tahliye tıkanmış demektir. Tahliyenizin tıkanıklığının giderilmesi için uzman desteği gerekir ve bu konuda size Kızılay Arçelik Servisi ekibimiz anında yardımcı olacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!