Kızılay Ariston Servisi

Kızılay Ariston servisi olarak Ariston markalı tüm kombi, klima, şofben ve beyaz eşyalarınız ile ilgili her türlü montaj, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Köklü bir kuruluş olan Kızılay Ariston servisi, ev ya da işyerlerinizdeki tüm Ariston ürünleri konusunda uzman ve yetkili kadrosu, her gün güncellenen orijinal ve garantili yedek parça stoğu ile siz değerli Kızılay halkının yanında.

Kızılay Ariston servisi siz değerli müşterilerine, Ariston markalı hiçbir ürününüzü eğitimsiz, yetkisiz ve sertifikasız kişilere emanet etmemenizi öneriyor. Aksi takdirde cihazlarınızda geri dönülmesi mümkün olamayan hasarlar gerçekleşecektir.

Bu durumun önüne geçebilmenizi sağlamak için sizlere yalnızca bir telefon mesafedeyiz. Müşteri memnuniyeti ile her gün büyüyen müşteri portföyümüze siz de katılın. Arayın, sorunu yerinde çözelim.

Kızılay Ariston servisi, servis hizmeti esnasında kullandığı tüm ürünler orijinal ve garantilidir. Cihazınız için kullanılan parçanın bir yıl içerisinde arızalanması halinde işçilik ücreti talebinde bulunulmadan yenisi ile değiştirileceğini bilmenizi isteriz.

Ariston klimanızda kullanımınız sırasında iç üniteden su geliyorsa, tahliyeniz tıkalı demektir. Bu durum klimanızın periyodik bakımını yaptırmadığınızı gösterir. Hemen Kızılay Ariston servisi ofisini arayın, uzman ekip arkadaşlarımız ve kaliteli ürünler ile gerekli bakım işlemlerinizi gerçekleştirelim.

Ariston klimanızı kullanırken koku gelmesi de cihazınızın bakım zamanının geldiğinin göstergesidir. En kısa sürede Kızılay Ariston servisine ulaşın, klimanızın ilk günkü haline gelmesini sağlayalım.

Ariston kombinizin bar basıncı 1.5 ile 2.0 arasında sabit olmalıdır. Cihazınızın çalışırken basınçta aşağı ya da yukarı dalgalanmalar söz konusu olduğunda bu basınç sorununun göstergesidir. Hemen Kızılay Ariston servisi çağrı merkezini arayarak uzman ekibimizden yardım alın.

Ariston kombinizde sık sık basınç düşüşü olmasının nedeni ise genleşme tankınızın bakım ya da değişim zamanının gelmesidir. Orijinal ve garantili bakım ya da değişim işlemi için hemen Kızılay Ariston servisi merkezlerini arayın.

Ariston buzdolabınızı kullanırken motor çalışıyor ancak cihazınız soğutmuyorsa, kompresör bozulmuştur. Cihazınızı bu şekilde kullanmanız daha büyük sorunlara yol açacağından Kızılay Ariston servisi personellerine ulaşın, ev ya da işyerinizdeki cihazınızın kompresörünü orijinal yedek parça kullanarak değiştirelim.

Kızılay Ariston servisi olarak, uzun süre kullanılmama durumu söz konusu olacağında Ariston buzdolaplarınızın içini boşaltıp kapaklarının iki parmak açık bırakılması gerekliliğini siz değerli müşterilerimize hatırlatmak isteriz.

Ariston çamaşır makinenizin açma kapama düğmesi bozuksa, ana karta bağlı olan potlarda veya bağlantısında kırılma vardır. Vakit geçirmeden Kızılay Ariston servisi merkez ofisine ulaşırsanız, en kısa sürede orijinal yedek parça temini sağlanacak ve sorun hızlıca ortadan kaldırılacaktır.

Ariston çamaşır makinenizde sıkma işlemi esnasında vibrasyon veya hareket etme durumu varsa amortisörler bozuktur. Cihazınızı bu şekilde kullanmanız çok daha maliyetli sorunlara neden olacaktır. En kısa zamanda Kızılay Ariston servisi merkezine ulaşarak, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!