Kızılay Baymak Servisi

Kızılay Baymak Servisi, sıcak su, ısınma ve iklimlendirme ihtiyacını karşılayacak günümüzde pek çok elektronik cihaz bulunmaktadır. Bunlar tahmin edebileceğiniz üzere kombi, şofben, kazan ve klimalardır. Hemen her ihtiyaca ve alana yönelik cihaz bulmak mümkündür. Baymak markası ise bu tür cihazlarda lider markalardan bir tanesidir.

İster kış olsun ister yaz olsun hemen her mevsimde günlük işlerimizi ve ihtiyaçlarımızı karşılamak adına bu cihazları kullanmak durumundayız. Fakat bu cihazların da elektronik pek çok aksamı ve parçası olduğu unutulmamalıdır. Yani temizliğ, bakımı hiçbir suretle ihmal edilmemelidir.

Ankara ilimizin en kalabalık ve insan trafiği yoğun ilçesi Kızılay olmaktadır. Evlerin yanı sıra iş merkezi ve plazaları ile kalabalığın bir an olsa durulmadığı bu yaşam alanında ısıtma ve soğutma cihazlarınızın da durmadan çalışması gerekir. En ufak bir arızada dahi günlük işleriniz aksayacağından cihazlarınızın genel bakımları için Kızılay Baymak Servisi ekiplerimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Genel yıllık bakım, parça değişimi, temizlik, onarım gibi aklınıza gelebilecek tüm işlemler kapsamlı bir şekilde uzman kadromuz tarafından sağlanmaktadır.

Kızılay Baymak Klima Servisi

Özellikle sıcak yaz günlerinde ortamı serinletme adına kullandığımız Baymak klimalar farklı kapasitelerde bu ihtiyacı karşılamaktadır. Ancak klimanızda ortaya çıkabilecek bir arıza bunu size arıza kodu ile yansıtacak ve sizi bilgilendirecektir. Bu aşamadan sonra bilinçli bir müdahalede bulunarak cihazınız için en doğru hamleyi yapmalısınız.

Örneğin arıza kodu olarak karşınıza çıkabilecek durumlardan bir tanesi kompresör faz giriş hatasıdır. Bu arıza genellikle ticari tip dediğimiz klimalarda ortaya çıkabilmektedir. Arızanın kaynağında elektronik kart ya kompresör olabilir. Yüksek voltaj alanında bir arıza olduğundan uzman bir teknisyen tarafından kontrolü sağlanmalıdır. Bu sebeple böyle bir arıza ile karşılaştığınızda vakit kaybetmeden Kızılay Baymak Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçerek yardım alınız.

Kızılay Baymak Kombi Servisi

Tıpkı klimalarda olduğu gibi ısıtma ve sıcak su alma işlemi için kullandığımız Baymak kombilerde de farklı arızalar kod olarak ekranınızda belirebilir. Mesela kullanım suyu sensör arızası bu şekilde karşınıza çıktığında cihazınızda bir sıcak su sorunu yaşıyorsunuz demektir. Sıcak suyu sağlamada görev yapan sensörde bir arıza ortaya çıkmıştır.

Ayrıca sensör borularında nemlenme veya kablolarda kopma-kısa devre gibi durumlar da ortaya çıkmış olabileceğinden uzman bir teknisyen tarafından kontrolü sağlanmalıdır. Baymak kombinizde bu ve benzer arıza kodları ile karşılaştığınızda herhangi bir müdahalede bulunmadan önce uzman desteğine başvurmak adına Kızılay Baymak Servisi çağrı merkezimizi aramanızı öneriyoruz. Gerektiği takdirde ekiplerimiz orijinal yedek parça temini ile beraber hızla bulunduğunuz yere gelecek ve sorunu ortadan kdlıracaktır.

Hemen hemen herkesin bildiği kombi, klima, şofben ve kazan sistemlerini üreten Baymak markası kendi alanlarında hızla gelişmeye gevam ediyor. Ankara`nın en işlek yeri ve merkezi konumunda bulunan Kızılay Baymak Servisi artık size bir telefon uzakta. Markası Baymak olan Baymak kombi, Baymak şofben ve Baymak kazan sistemleri hakkında her türlü arıza, teknik servis, bakım ve onarım işlemi Kızılay Baymak Servisi tarafından itina ile yapılmaktadır.

Alanında işin ehli olan teknisyenler bulunduran Kızılay Baymak Servisi size her türlü yardımı sunacaklardır ve müşteri memnuniyeti açısından sizleri tatmin edeceklerdir.

Kızılay Baymak Servisi her türlü hizmeti ayağınıza kadar getirmekte, uzman bir kadrodan oluşan ve takım ruhu edasıyla çalışan bu servis size sadece bir telefon uzakta. Marka ibaresi Baymak olan kombi, şofben ve kazan sistemlerinde oluşan her türlü arıza, bakım ve onarım işlemi itina ile yapılmakta ve müşteri memnuniyet garantisi verilmektedir.

Şebeke suyuna bağlı olarak, gazla ya da elektrikle çalışan ve çok kısa bir süre içerisinde ihityaç bulunan suyu ısıtan, sıcak su sağlayan aygıtlara Şofben adı verilir. Eğer bakımları düzenli olarak yapılırsa çok uzun süreler kullanılabilirlik sağlayan bu aygıtların gerekli olan bakımları yapılmaz ise çeşitli arıza ve sorun ortaya çıkarabilirler.

Kızılay Baymak Şofben Servisi

         Baymak şofben de ateşleme yok

Şofbene gaz gitmiyor olabilir, bu durumda şofbene gazın gelip gelmediği kontrol edilir.

-Şofbenin pilinde bir sıkıntı olabilme ihtimali yüksektir, bu nedenle piller kontrol edilmeli gerekiyorsa değişim sağlanmalıdır.

         Baymak şofben geç ateşleme yapıyor

Bunun için en güvenilir yöntem teknik servisi arayıp hizmet almaktır.

-Eğer zor bir şekilde ateşleniyor veya zor tutunuyor ise teknik servis tarafından kontrol edilmesi gerekir ve gerekli ise değişimi yapılır.

         Baymak şofben baca arızası

Genellikle binaların bacalarında çekiş sıkıntıları var ise bu durumda şofben de aşırı sıcaklığa neden olur. Bu sorun şofben tarafından algılanarak arıza göstergesi yanış sönüşler yapar. Bu durumun en etkili çözümü teknik servisi arayıp bilgi almak ve gerekirse bakım, oanarım yaptırmaktır.

Baymak Şofben Çalışmıyor

Şofbenlerin çalışmama nedenleri kullanıma, bakıma bağlı olarak değişmektedir.

-Şofben için gerekli olan elektrik enerjisi gelmiyor olabilir.

-Binanın sigortaları kapalı olabilir.

-Eğer yeni alındı ise şofbende üretim hatası olabilir bu durumda alınan yeri en kısa sürede haberdar etmek gerekir.

-Şofben eski olabilir ve kullanım süresi dolmuş olabilir ve teknik destek isteyebilir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!