Kızılay Buderus Servisi

Kızılay Buderus Servisi olarak uzman kadromuzla Ankara Kızılay bölgesinde Buderus marka cihazların bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktayız. Buderusşofbenkazan ve kombi konusunda sık tercih edilen cihazları dikkat çeken bir markadır. Kızılay gibi yoğun bir yerleşim alanında da kullanıcıları çok fazladır. Birbirinden farklı kapasitede ürettiği cihazlar ile ev ve işletmelere sıcak su ve ısınma konusunda oldukça yararlı olmaktadır.

Buderus markası cihazları her ne kadar kaliteli olsa da yıllık bakımları yapılmalıdır. Böylelikle sene içinde de hem ev halkını hem de işletme sahiplerini zor duruma sokmayacaktır. Elektrik devreleri, parçalar, gaz ile ilgili pek çok detay yıllık bakım kapsamında elden geçirilmeli ve herhangi bir sorunda gereli müdahalede bulunulmalıdır.

Kombi çalıştığı halde sıcak su alamıyoruz şeklinde bir takım şikâyetler alabiliyoruz. Su açıldığında cihazda yanma sesi duyuluyor ancak ısı alınamıyorsa su çok fazla açılmış olabilir. Özellikle kış aylarında suyu çok fazla açmak yerine verimli ısı alabilmek adına yavaş yavaş açmayı denemelisiniz. Isınan suyun bir kısmı kalorifer sistemine karışıyor ise yine cihazınızdan ısı verimi alamayabilirsiniz.

Bu Sıcak su hattına başka yerden su karışıyor ise arzu ettiğiniz derecede sıcak su alamıyor olabilirsiniz. Bununla beraber kombinizin sıcak su elemanlarından bir tanesinde arıza çıkmış olabilir ve kontrolü gerekebilir. Kızılay Buderus Servisi uzman teknisyenlerimiz kombinize gerekli tüm bakımları gerçekleştirecek ve sorunun kaynağını bularak doğru yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.

Hem güvenli hem de daha tasarruflu olduğu için Buderus hermetik şofbenler günümüzde sık bir şekilde tercih ediliyor. Hermetik şofbenlerde tek sorun cihaz ile kullanım alanı arasında mesafe uzadıkça sıcak suyun gelme süresinin de uzamasıdır. Bu durumun tedbiri ise regülatör kullanarak alabilirsiniz. Regülatör temini ve nasıl kullanılacağına dair bilgi Kızılay Buderus Servisi operasyon merkezimizden gelecek olan birimimiz tarafından verilecektir.

Buderus markasının bir diğer kullanışlı cihazı kazanlardır. Kazanlarda ise kazan ve brülör uyumuna dikkat çekmek gerekir. Kazan tercihi yapılırken dikkat edilecekler arasında kazan tipi, kazanın ısıl kapasitesi, kazan verimi, kazan duman yolları direnci, kazanın yanma hücresi boyutları ve yakılacak yakıtın cinsi, alt ısıl değeri gibi detaylar göz önünde bulundurulmalıdır.

Kazan modeli seçiminizden taşınmasına, montajına, gerekli kontrol ve yıllık bakımlarına kadar her tür detay ile Kızılay Buderus Servisi uzman kadromuz ilgilenmektedir. Bizlere Ankara için tek numaramızdan günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan sizleri vakit açısından herhangi bir mağduriyete uğratmamaktayız. Gezici servis araçlarımız ile hızlı ve garantili bir şekilde işlemlerimizi tamamlamaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!