Kızılay Demirdöküm Servisi

Kızılay Demirdöküm Servisi ekibimiz Ankara ilimizin en işlek merkezlerinden birisi olan Kızılay ve çevresinde Demirdöküm adına alabileceğiniz en kapsalı bakım onarım hizmetini sunan firmadır.

Bildiğiniz gibi Demirdöküm markası kombiklima, şofben ve kazan modelleri ile hem evlerde hem de işletmelerde insanların büyük bir ihtiyacına cevap vermektedir. Hem ısıtma hem de soğutma adına kullanılan bu cihazlar yıllık bakımları dahilinde gayet performanslı bir şekilde çalışmaktadır.

Kızılay gibi alışveriş merkezlerinin, iş merkezlerinin yoğun olduğu bir yerde bu tip cihazlarınızda meydana gelen arızalar vakit kaybetmeden onarılmalıdır.

Müşteri beklentilerini çok iyi bilen firmamız gezici servis araçları ile gönderdiği teknisyenleri ile müşterilerine hiçbir şekilde vakit kaybı yaşatmamakta ve onları mağdur etmeden bu olumsuz durumdan kurtarmaktadır. Bu tip cihazlar gaz, elektrik ve su ile çalıştığından kaynaklardan ötürü bir arıza çıkabilmekle beraber parçalardan dolayı da beklenmeyen bir anda arıza çıkarabilirler.

Önemli olan arızanın doğru bir şekilde tespit edilip doğru yöntemle onarımının gerçekleştirilmesidir. Kızılay Demirdöküm Servisi ekibimiz hem cihazları hem Kızılay ve çevresini çok iyi tanıyan bir ekip olduğundan yerinde ve tam zamanında işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kızılay Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm markasının en sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Kombilerin en önemli aksamlarından bir tanesi genleşme tankıdır. Genleşme tankında meydana gelebilecek bir arıza ciddi sorunlara yol açabilir. Suyun hacmindeki genişleme ile birlikte cihaza herhangi bir zararın gelmemesi adına genleşme tanklarını görevlerini yaparlar.

Genleşme tankı görevini yapamaz ise cihazda büyük sorunlar yaşanır. Genleşme tankının görevini yapamamasının nedenleri arasında zaman içerisinde membranın delinmesi, hava ile ilgili olan bölümdeki havanın azalması sayılabilir. Kombinizin genleşme tankına gerekli kontrolleri Kızılay Demirdöküm Servisi teknisyenimiz sağlayacak ve herhangi bir sorunda onarım işlemine geçecektir.

Bunun dışında hava ayarının çok yüksek olması, elektrot ayarının yanlış ayarlanması, beyin ile ateşleme trafosu arasında bağlantı hatası ya da yakıtta su birikmesi gibi nedenleri sıralayabiliriz. Sorunun kaynağı Kızılay Demirdöküm Servisi ekibimiz tarafından tespit edilerek gerekli müdahalelerde bulunulacaktır.

Kızılay Demirdöküm Klima Servisi

Klimalarda ise çalışmayı durdurma nedenlerinin altında genellikle kompresör arızaları, kablo temassızlığı ya da sistemde tıkanma gibi durumlar bulunmaktadır.

Eğer sorun fan motorundan kaynaklı ise Kızılay Demirdöküm Servisi teknisyenimiz orijinal yedek parça montajı ile klimanızı eski performansına kavuşturacaktır. Demirdöküm marka cihazlarınızda karşılaşacağınız her türlü sorunda 24 saat açık olan çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kızılay Demirdöküm Kazan Servisi

Kazanlar ise merkezi ısıtma sistemlerinin en yoğun kullanılan cihazlarıdır. Kazanlarda gördüğümüz arıza tiplerinden bir tanesi yakıt gelmesine karşın ateşleme olmaması halidir. Memenin pislik tutması sebeplerden bir tanesidir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!