Kızılay Eca Servisi

Kızılay Eca Servisi 1Kızılay Eca Servisi olarak sizlere Eca kalitesine yaraşır ben teknik destek hizmet sağlamaktayız. 25 yıllık bir deneyim ile Eca marka tüm cihazlarınıza gerekli bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Eca hem kombi hem de şofben konusunda hayli kaliteli cihazlar çıkarmakta olup müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Ancak her gaz ve elektrikle çalışan cihaz gibi şofben ve kombilerin de bakıma ihtiyacı vardır. Gerekli bakımları dahilinde Eca marka cihazlar yıl içerisinde sorun çıkarmanda çalışmaktadır.

Ankara ilimizin merkez ilçelerinden birisi olan Kızılay, pek çok Eca kombi ve şofben kullanıcısını barındırmaktadır. Özellikle kalabalık işletmelerde kombi ve şofben kullanan kişiler, şayet bu cihazları arızalanırsa büyük sıkıntı yaşayabilmektedir. Alanında uzman Eca teknisyenlerimiz gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerini yapmakla beraber gerektiği takdirde orijinal yedek parça desteği sağlayarak cihazın tam verimde çalışmasına yardımcı olmaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet vermekte olup tüm personeli gerekli sertifikaya sahiptir. Bu anlamda bizlerden alacağınız hizmet tamamen profesyonel olacaktır. Kızılay Eca Servisi ayrıca eğer onarım yapmış ise servis ücreti de talep etmemektedir.

Eca markasının ısıtma sistemleri konusunda tercih edilen kombi ve şofbenleri farklı kapasitede oldukça kullanışlı cihazlardır. Kombilerde ise gün içerisinde pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Mesela kombi gövdesi aşırı ısınıyor ya da peteklerin üstü sıcak ama altı soğuk tarzında şikayetler alabiliyoruz. Eğer kombinizin gövdesi çok ısınıyor ise tesisatta bir tıkanıklık söz konusudur.

Özellikle uzun müddet bakımı yapılmayan kombilerde belirli bir süre sonra tıkanmalar görülebiliyor. Peteklerin üstü sıcak altı soğuk ise sıcak su hattına başka yerden su karışıyor olabilir, kontrolü sağlanmalıdır. Kalorifer hattı temizliği Kızılay Eca Servisi teknik birimlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca bir parça değişimi gerekecekse orijinal Eca yedek parça montajı yapılmaktadır.

Eca markasının günün 24 saati sıcak su sağlayan bir diğer cihazı da şofbenlerdir. Şofbenler özellikle hermetik ise oldukça verimli ve güvenli bir şekilde çalışırlar. Günümüzde bacalı şofbenlerin kullanımı oldukça azalmıştır. Sağlığınız açısından hermetik şofbenlere yönelmenizde fayda olacaktır. Şofbenlerde karşımıza çıkan aşırı ısınma durumu gerekli şekilde kontrol edilmelidir.

Şofbenler aşırı ısınma durumunda otomatik olarak kendisini kapatacaktır. Ancak kapatmıyorsa mutlaka cihazınızı kendiniz kapatın ve yeniden başlatın. Şofben aşırı ısınması parça bazlı bir sorun olabilir. Gerekli kontrol ve bakımın yapılması adına Kızılay Eca Servisi ekiplerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Gezici servis araçlarımız ile Kızılay merkez ve mahallelerde günlük yoğun olarak hizmet vermekteyiz Kızılay Eca Servisi tek numaramızdan bizlere ulaştığınızda araçlarımız ile hızla bulunduğunuz yere gelerek gerekli onarım işlemlerini yapmaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!