Kızılay Ferroli Servisi

Kızılay Ferroli Servisi 1Kızılay`da başkentin en iyi ulaşım alanına sahip ve merkezi konumunda bulunan Kızılay Ferroli Servisi sizler için en iyisini yapmaya devam ediyor. Geliştirdiği son teknoloji kombi ve şofbenlerle sizlere en iyi desteği teknik servis elemanları sayesinde sağlıyor.

Günümüzde kombi ve şofbenlerin girmediği ev ve işletmeler artık neredeyse kalmamıştır ve her geçen gün kombi ve şofbenlerin kolaylığı göze alındığında evlerin ve işletmelerin göz bebeği haline gelmiştir.

Gerek sıcak su gerek ısınma gibi temel insan ihtiyaçlarını fazlasıyla yerine getiren bu aygıtlar bazen istenmeyen nedenlerle arıza çıkarabilirler ve bu da bizim yaşam kalitemizi düşürmektedir. Eski sobalı evleri göz önünde canlandırınca insanların ne kadar zorluk çektiğini görebiliyoruz.

Örneğin sobayı akşam yaktık ise, sabah olmadan söndüğünü herkes bilir ya da sabahleyin sönmese bile yakılan maddelerin küllerini boşaltmak çok zaman ve zahmet gerektiren bir iştir.

Bunun dışında eğer kömür kullanılıyor ise kömürün tutuşmaması karbonmonoksit zehirlenmesine neden olmaktadır. Bu gibi durumlar kombilerde ve şofbenlerde bu durum çok nadir karşılaşılan bir durumdur.

Haberlerde, gazetelerde veya internet sitelerinde sobadan kaynaklı çok fazla ölüm haberi ve zehirlenmeler yayınlanmaktadır ancak kombi ve şofbenler için bu durum geçerli değildir. Maliyetli gibi görünsede aslında kombi ve şofben kullanmak soba kullanmaya göre hem daha az maliyetli hem de neredeyse hiç insan gücü gerektirmemektedir.

Şofben çalışmıyor, sıcak su vermiyor nedeni ne olabilir?

Şofben eğer yapması gereken işlevi yapmıyor ise, şofbene enerji gelip gelmediğini kontrol etmek gerekir.

Kızılay Ferroli Servisini arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz, size en yakın zamanda dönüş sağlayacaklardır.

Kombi ısı sensörleri değişimi nasıl ve neden yapılır?

-Yeni nesil kombilerde ısı sensörleri bulunmaktadır. Bunun nedeni ortamdaki ısının sıcaklığını ölçüp buna göre petek sıcaklığını ayarlamaktır. Aslında amaç hem enerji tasarrufu hem de gereksiz yere kombinin ömrünün yenmesidir.

Kombi ısı sensörü değişimi yapılmasındaki asıl amaç enerji tasarrufuyla faturaların az gelip sizin tasarrufunuzu sağlamak ve milli servetin korunmasını sağlamaktır.

-Kombi ısı sensörlerinin değişiminin yapılması mutlaka alanında uzman teknik servisler tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu konuda Kızılay Ferroli Servisi sizlere yardım edecektir.

Personel eğitimi ve sertifikası

-Hali hazırda alanında uzman teknik elemanlar bulunduran Kızılay Ferroli Servisi sizlere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla personellerini, teknik elemanlarını daha iyisi için eğitim ve sertifika programına sokmaktadır. Bu sayede sizlerle gerekli olan iletişimlerini geliştirmekte, herhangi bir sorun hakkında sizlere gerekli bilgiyi vermektedir.

Kızılay Ferroli Servisi sertifikayı her çalışanına konu ile alakalı yapılan eğitimlere ve sınavlara katılıp başarı sağlayan personel ve teknik ekibe vermektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!