Kızılay Hotpoint Servisi

Kızılay Hotpoint Servisi 1Kızılay Hotpoint Servisi Kızılay da bulunan müşterilerinin beyaz eşya cihazlarında oluşabilecek her türlü arıza ve sorunda yanınızda olan ve telefon kadar olan teknik servistir.

Teknik servisimiz bu konuda kendisini her geçen gün geliştirmiş ve geliştirmeye de devam etmektedir. Bünyesinde bulunan tüm personellerin her biri konusunda uzman personellerdir.

TSE belgeli ve ISO9001 belgeli olan teknik servisimiz küçük arızalarınız da telefon ile veya online destek ile de hizmet sunmaktadır. Kızılay Hotpoint Servisi olarak yaptığımız tüm işlemler ve değiştirdiğimiz tüm parçalar servisimiz garantisi altındadır.

Ankara ilinin kızılay semtinde bulunan Hotpoint markasının beyaz eşya cihazları için teknik servisi, bölge halkı tarafından yoğun talep görmektedir. Yılın her günü ve günün her saati hizmet sunan Kızılay Hotpoint Servisi, tüm cihazlarınızın bakım ve onarım işlemlerinde bir telefon kadar yakınınızdadır.

Kurulduğu günden bu yana gezici servis hizmeti de sunan Kızılay Hotpoint Servisi, her geçen gün yatırımlarına devam ederek, araç filosuna yenilerini kaymaktadır. Ayrıca, bu kapsamda hem gezici servis araçlarında hem de atölyede konusu ile ilgili son model teknolojik elektronik cihazlar ile çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyeti kapsamında da yoğun çalışmalar yapan firmamız düzenli olarak hizmet verdiği müşterileri arasında da memnuniyet anketleri düzenlemekte ve müşterilerinden geri dönüşler ve öneriler almaktadır. Kızılay Hotpoint Servisi olarak aldığımız bu geri dönüşler ve öneriler titizlikle incelenerek uygulamaya geçirilmektedir.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarından olan bulaşık makinelerinin sepetleri sürekli olarak yoğun sıcak su ile çalıştığından zamanla paslanmaya başlarlar. Paslanma konusu sağlık açısından önemli olduğu için paslı sepetlerin mutlaka yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Kızılay Hotpoint Servisi ile irtibata geçmeniz durumunda vakit kaybetmeden sepetiniz yenisi ile değiştirilecektir.

Bir diğer önemli olan beyaz eşya üründe çamaşır makinesidir. Çamaşır makineleri mutlaka kapasitesi oranında doldurulmalı ve kullanılmalıdır. Kapasite fazlası olduğu zaman bu duru makineye zarar verir ve zamanla arıza ve sorunların oluşmasına sebep olur.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarından çamaşır makinelerinde mutlaka kaliteli deterjan ve kaliteli yumuşatıcı kullanılması servisimiz tarafından tavsiye edilmektedir. Ayrıca çamaşır makineleri nemden uzak ortamlarda bulundurulmalı, mecbur kalınmadıkça banyoya kurulmamalıdır. Zaruri nedenlerle de banyoya kurulursa ıslanmamasına özen gösterilmelidir.

Kurutma cihazları genellikle güneş ışınlarının fazla etkili olmadığı karlı bölgelerde yoğun şekilde kullanılmaktadır. Ancak bazen istenmeyen arızalar çıkartabilirler. Kurutma makinelerin de meydana gelen istenmeyen arızalar da Kızılay Hotpoint Servisi ismi ile çalışan teknik servisimiz ile bağlantı kurarak müşteri temsilcimize konumunuzu bildirmeniz yeterlidir.

Bu durumda gezici servisimiz en kısa zamanda konumunuza intikal ederek sorununuza yerinde hızlı bir şekilde çözecektir.

Teknik servisimiz bulunduğu bölgede yaptığı hizmetlerden dolayı her zaman müşterileri ve bölge halkı tarafından takdir edilmiş ve kendisini kanıtlamıştır. Bu kapsamda da her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!