Kızılay Klima Servisi

Kızılay Klima Servisi 1Kızılay Klima Servisi, Ankara’nın kalbi Kızılay’da klima kullanan her ev, iş merkezi, kurumsal binalar, mağaza ve alışveriş merkezlerine gerekli bakımları yapmaktadır.

Klimalar her ne kadar birbirinden farklı modellerde olsalar da çalışma prensipleri aynıdır. Asıl görevleri soğuk ve sıcak hava vermektir. Klima içten ya da dıştan bir arıza verdiğinde istediğiniz verimi almanız pek mümkün olmayacaktır.

Kızılay Klima Servisi destek hattından anında klimanıza dair sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Diğer tüm şehirlerde olduğu gibi Ankara’da da klimalar en sık kullanılan elektrikli cihazlardan birisidir.

Rutin bakımları eksiksiz bir şekilde yapılan klimalar sene içerisinde sorun çıkarmadan iyi bir performans sergileyebilmektedir. Rutin bakım ve kontrolleri için Kızılay Klima Servisi teknisyenlerimizden tam destek alabilirsiniz.

Günün 24 saati hizmet veren firmamız Kızılay semtinde her ev ve işyerine donanımlı servis aracı ile anında gitmekte ve sorunu çözmektedir. Yıllık bakımlar cihazınızın ömrünü uzatacağından oldukça önemlidir ve ertelenmemelidir.

Sizin için müşteri kaydı oluşturduğumuzda yıllık bakımları hangi gün ve saat isterseniz sizin için yapmaktayız. Normal şartlarda 20 yıl kullanacağınız bir klima yıllık bakımları yapılmadığı takdirde ömründen yiyecektir. Ve bu da klimanızın standart ömründen çok daha öncesinde çalışma ömrünü tamamlayacağı anlamına gelmektedir.

Klimaların markası ne olursa olsun bir takım arızalar ortaya çıkmaktadır. Bu arızalar ancak alanında uzman ve cihazları tanıyan teknisyenler ile ortadan kaldırılabilir. Cihazınızdan verim almak için profesyonel olmayan kişilerden kesinlikle yardım talep etmeyiniz.

Günlük olarak bize gelen arıza kayıtlarından bir tanesi klimanın sı akıtma problemine dairdir. Klima normalde yaz aylarında iç ünite ve kış aylarında ise dış üniteden su akıtabilirler, bunu normal karşılarız.

Fakat bu su akıtma durumu standart işleyişten değil de iç ünitedeki hortumdan dolayı ise sorun var demektir. Hortum delinmesi su sızdırmada en etkili problemdir. Tahliyenin tıkanmış olması ve montaj hataları da su sızdırma durumunu ortaya çıkarabilir.

Klimanızın iç ünite platin arka kapağında bir çatlak oluşmuş ise yine su sızdırma kendisini gösterebilir. Gerekli bakım ve kontroller yapılmalı ve gerekiyorsa orijinal yedek parça ile montaj yapılmalıdır.

Su akıtma sorunu tıpkı diğer arızalar gibi cihazınıza ciddi zarar verebileceğinden acilen önleminin alınması gereklidir. Bu ve bunun gibi arızalar karşısında profesyonel desteği almak isterseniz

Ankara için tek numaramızdan Kızılay Klima Servisi teknisyenlerimize anında ulaşabilirsiniz. Kızılay’ın her yerinde gezici araç ile hizmet veren servisimiz bu anlamda hiç zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde sizlere yardımcı olmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!