Kızılay Kombi Servisi

Kızılay Kombi Servisi 1Kızılay Kombi Servisi Ankara’nın en hareketli noktası Kızılay’da tüm ev ve işyerlerinin kombi bakım ve onarımlarını yapan alanında uzman bir kadroya sahip servistir. Bilinçli müdahale ile kesin sonuç prensibi ile yıllardır müşterilerine kusursuz bir hizmet sunan firmamızdan siz de yararlanabilirsiniz.

Yıllık periyotlar halinde yapılacak düzenli bakımlar ile kombinizde yıl içerisinde hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

Kombiler insan yaşam alanının hemen her yerinde kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar artık bir konfor olmaktan ziyade ihtiyaçtır. Bu nedenle ihtiyacın en iyi şekilde karşılanması için cihazın kesintisiz çalışması beklenir.

Kızılay Kombi Servisi olarak gezici servis araçlarımızla Kızılay’ın her sokak ve caddesinde sizlerin yardım talebine yetişiyoruz.

Kombi markanız ne olursa olsun ekibimiz bu konuda özel eğitim almış teknisyenlerden oluşmaktadır ve gerekli müdahaleyi yapacaktır. Kızılay lokasyonu açısından oldukça kalabalık bir yerdir.

Çevrede evler plazalar, mağazalar, alışveriş merkezleri, iş merkezleri gibi çok kalabalık bir ortama sahiptir. Bu saydığımız her alanda sıcak su ihtiyacı için kombiler tercih edilmektedir.

Hem mevcut alanın ısısı hem de sıcak su sağlama açısından tercih edilen kombiler işletmecilerin konuklarını rahatlatmak için mutlaka sunduğu hizmetler arasındadır. Ancak kombiler düzenli bakım yapılmadığı takdirde ani arızalar ile sizi zor duruma sokabilirler. Markası ne olursa olsun gün içerisinde benzer şikâyetlerle kombi arıza kayıtları alıyoruz.

Kızılay Kombi Servisi olarak bu arızalara anında yetişiyoruz. Kızılay gibi yoğun bir yerde servis araçlarımız da o denli yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Çünkü zaman açısından sizleri mağdur etmek istememekteyiz.

Kombinizi gün içerisinde iyi kullanıyorsunuz ancak bir anda kombiniz çalışmayı durduruyorsa olası hata ve arızaları gözden geçirmek gerekecektir. Kombinizdeki ani duruşun nedeni kaynak bazlı olabilir.

Yani fişini çıkarın ve ters çevirerek tekrar takın, kombiniz durmadan çalışmaya devam edecektir. Ancak olmuyorsa kabloda bir problem var demektir.

Faz ve nötrün yanlış bağlanması ile böyle bir sorunla karşılaşmak mümkündür. Kombiye gelen gazda bir aksama var ise yine cihazınız aniden durabilir.

Sorunun nereden kaynaklandığını anlamak için uzman teknisyenlerimiz yerinde inceleme yapacak, gerekli kontroller sonrasında doğru müdahale ile cihazınızın problemini çözecektir.

Bu tip sorunlarda yanlış müdahale çok daha büyük sorunlara neden açabileceğinden kombi konusunda gerekli donanım ve bilgiye sahip olmayan kimseden yardım talebinde bulunmayınız. 25 yılı geride bıraktığımız şu günlerde Kızılay Kombi Servisi olarak her kombi arızasına profesyonel bir şekilde yaklaştık, yaklaşmaya devam ediyoruz.

Eğer kombi konusunda eğitimli kişilerden, hesaplı ve garantili hizmet istiyorsanız Kızılay için hemen Kızılay Kombi Servisi firmamızın Ankara için tek numarasından ulaşın.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!