Kızılay Profilo Servisi

Kızılay Profilo Servisi 1Kızılay Profilo servisi sayesinde günün her saati evinizdeki ya da iş yerinizdeki Profilo markalı cihazların tamir, parça değişimi, temizlik, bakım, montaj ve kurulum işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Konusunda uzman ve profesyonel ekibimiz sayesinde en hesaplı şekilde cihazlarınızın problemlerini dilediğiniz zaman çözebilirsiniz.

Beyaz eşya cihazlarının başında gelen bulaşık makineleri yüksek sıcaklık ve kurutma özelliği sayesinde en hijyenik şekilde temizlik sağlayan makinelerdir. Zamanla bulaşık makinesindeki sepetlerin eskimesi ve paslanması bulaşıkların hijyenik bir şekilde yıkanmasına engel olmaktadır.

Bu nedenle bulaşık makinesi sepetlerinin paslanması durumunda yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Kızılay Profilo servisi sayesinde bulaşık makinenize uygun ve orijinal sepetleri temin edebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kaliteli deterjan, yumuşatıcı kullanılmaması çamaşırlarınızın iyi yıkanmamasına sebep olur. Bu gibi durumlarda Kızılay Profilo servisi ile iletişime geçip çamaşır makinenizin bakımını yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda çamaşır makinesini yeni kaliteli bir deterjan ile boş olarak çalıştırmak da makinenizin içinin temizlenmesini sağlayacaktır.

Buzdolapları yiyeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazlardandır. Her evde bulunan buzdolaplarının kapaklarını açıp kapatırken nazik davranmak kapakların bozulmaması için oldukça önemlidir.

Ancak kapakların bozulması durumunda Kızılay Profilo servisi ile iletişime geçerek kapakların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Şofbencihazları kombilerin bulunmadığı evlerde sıcak su sağlayan küçük ve hesaplı cihazlardandır. Özellikle banyolarda kullanılan bu şofbenler nem ve elektrik sebebiyle zamanla içerisindeki parçaları aşınır.

Bu durum da şofbenin daha az verim ile daha çok enerji harcayarak çalışmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda Kızılay Profilo servisi ile iletişime geçerek şofbeninizin bakımını ve tamirini yaptırabilirsiniz.

Müşterilerimiz televizyon cihazlarının arızalanması durumunda Kızılay Profilo servisi teknisyenleri ile iletişime geçebilir ve hesaplı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Elektronik test cihazı ile arızayı tespit eden Kızılay Profilo servisi sayesinde gereksiz bir işlem yapılmadan sadece arızalı olan kısmın onarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Klimalar yaz aylarında en çok kullanılan elektronik cihazlardandır. Kış aylarında da sıcak ayara alarak kullanabileceğiniz klimalar aynı kombiler gibi uzun süreli kullanımlarda bakıma ihtiyaç duyarlar.

Klimacihazınızdaki toz ve kiri tutan filtrelerin düzenli aralıklar ile temizlenmesi verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Kızılay Profilo servisi ile iletişime geçerek klimanızın filtre temizliğini, arıza ve bakımını hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Kızılay Profilo servisi sayesinde evinizdeki ya da iş yerinizdeki Profilo markalı ürünlerin bakım, tamir, arıza, temizlik, parça değişimi, montaj ya da kurulum gibi işlemlerini hem çok hesaplı hem de oldukça hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Kızılay Profilo servisi olarak tavsiyemiz yiyecek ve içeceklerinizi uzun süre taze bir şekilde muhafaza edebilmeniz için Profilo buzdolapları her evde bulunan en önemli beyaz eşyalardan biridir. Ancak, bazen buzdolaplarında soğutma problemi olmakta ve içerisinden “çıt çıt” sesi gelmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!