Kızılay Protherm Servisi

Kızılay Protherm Servisi 1Kızılay Protherm Servisi, Kızılay’ın yoğun insan trafiğinde ev, mağaza, kamu ya da özel binalarda kullanılan Protherm kombi ve şofbenlerin bakımına hızla yetişiyor. Önemli olan bu yoğun iş merkezlerinin olduğu yerde zamanlamanın iyi yapılmasıdır. İnsan topluluklarının olduğu yerlerde kombi ya da şofbenlerin teklemesi, arızalanması demek büyük huzursuzluk anlamına gelmektedir.

Böyel yoğun alanlarda bu gibi cihazların sürekli çalışması gerekmektedir. Isınma ve sıcak su gibi hayati değerlere sahip etkenlerin sorunsuz bir şekilde temin edilmesi gerekir. Hem prestij hem de müşteri odaklı bir kaybın yaşanmaması için kombi ve şofbenlere rutin bakımların yapılması gerekir.

Ankara’nın kalbi Kızılay ilçesinde yıllardır Protherm marka kombi ve şofbenlere bakım hizmeti sunan Kızılay Protherm Servisi bu konuda iddiasını geçmişindeki başarılardan almaktadır. Ankara, Kızılay’da Protherm marka kombi ve şofben kullanan müşterilerimizin her daim yanındayız.

Kombi ve şofbenlerin ortaya çıkarttığı pek çok teknik sorun olabiliyor. Günün çalışma saatlerinde hiç beklenmeyen anda kombi ya da şofbenlerde meydana gelebilecek bir arıza şayet bir işletmede oluyorsa büyük sorunlara neden olabilir. Hele ki bir işletmede böyle olumsuz bir durum söz konusu ise hiçbir suretle zaman kaybedilmeden tedbirinin alınması gerekir. Kızılay Protherm Servisi çevreye yayılmış geniş ve hızlı servis ağı ile imdadınıza derhal yetişiyor.

Tek bir çağrı ile bulunduğunuz ev ya da işletmeye gelerek kombi ya da şofbeninizin arızasını bularak hemen müdahale ediyor. Orijinal yedek parça kullanan teknisyenlerimiz zaman kaybetmeden cihazlarınızı yeniden kullanılabilir duruma getiriyor.

Kullanılan kombiden sıcak su sağlanamıyorsa bunun belli başlı nedenleri vardır. Örneğin Üç yollu vana ile ısınan suyun bir kısmı kalorifer sistemine kayıyor olabilir. Bu durum ısıda düşüklüğe neden olur. Üç yollu vananın kontrol edilmesi gerekir. Şayet arızalı ve onarılabilecek düzeydeyse onarılmalı aksi halde değiştirilmelidir. Sıcak su hattına başka yerden su karışıyorsa yine verimli ısıda bir su alınamayacaktır.

Bunun tespiti için de teknisyenlerimizden destek talep ediniz. Sıcak suyun akışına her ne sebep oluyorsa anında tespit edilip gerekirse orijinal yedek parça desteği ile sorun çözülecektir. Kombi cihazınız yanıyor ama istediğiniz seviyede ısıtmıyor ise termostatta bir arıza söz konusu olabilir.

Ayrıca kalorifer dönüş hattındaki filtrede meydana gelmiş olan bir tıkanıklık ısı verimi düşürebilir, temizlenmesi gerekir. Bakım ve temizleme işlemini uzman personellerimiz yapacaktır. Bu gibi kombi sorunlarınızda hemen bizimle iletişime geçebilir ve en hızlı şekilde Kızılay Protherm Servisi garantili hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!