Kızılay Regal Servisi

Kızılay Regal Servisi 1Kızılay Regal servisi sayesinde buzdolabınızdaki su akıtma problemini hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Buzdolaplarında su akıtma problemi ısıtıcıların bozulması ve kapağın tam kapanmayıp buz eritmesi sebebi ile görülmektedir.

Kızılay Regalservisi profesyonel ekibi ile iletişime geçerek arızalı ısıtıcınızın ya da kapağınızın onarılmasını ve değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Sizler için Regal markalı bulaşık makinelerinde ön kapağa herhangi bir yükleme yapmanız durumunda kapağı kırabilirsiniz. Kapağınızın kurulması halinde Kızılay Regal servisi ile iletişime geçerek her türlü bakım ve onarım işlemi yaptırabilirsiniz.

Parça değişimi hizmetinde bulaşık makinenizin kontrolü yapılır. Eğer atölyeye gitmesi gerekiyorsa onayınız alınır ve atölyeye götürülen makineniz en kısa süre içinde tamir edilip tarafınıza tekrar gönderilir.

Her evin olmasa olmazı haline gelmiş klimaların bakım, tamir, montaj, temizlik, parça değişimi gibi işlemlerini de kolaylıkla Kızılay Regal servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Klimaların kullanımı sırasında bulunduğu yerin altında herhangi bir elektronik cihaz olmaması son derece önemlidir. Bu yüzden klimanızın kurulumunu Kızılay Regal servisi aracılığı ile yaptırarak en doğru yer seçimini sağlayabilir ve en doğru montajın hesaplı bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Yaz aylarının kurtarıcısı olarak görülen Regal klimaların kullanımı oldukça basittir. Klimanızın gaz kontrollerini sık sık yaptırmanız klimanızın uzun süreli kullanımı açısından oldukça önemlidir. Gazsız çalışan klimaların kompresörleri yanabilir. Kompresörğn yanması durumunda Kızılay Regal servisi ile iletişime geçerek kompresörün değiştirilmesini ya da tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Her evde bulunan çamaşır makinelerinin kapağından su gelmesi körrük lastiğinin bozulduğu ya da körük lastiğini tutan telin kırıldığı anlamına gelmektedir. Bu gibi durumlarda Kızılay Regal servisi ile hemen iletişime geçerek körük lastiğinin onarılmasını ya da yenisinin takılmasını sağlayabilirsiniz.

Haftanın her günü ve her saati hizmet vermekte olan Kızılay Regal servisi ile çağrı merkezimiz ya da mail adresimiz sayesinde rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Kızılay Regal servisi ani su ısıtıcısı olan şofbenlerin tamiratı konusunda da profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Regal markalı şofbenlerinizin tamiri ve bakımı için sertifikalı eğitim almış olan uzman kadromuz sayesinde şofbeninizde oluşabilecek her türlü problem için belediye onayı ile müdahale edebilmektedir.

Aynı zamanda sadece şofben değil, televizyonlarınızda da arıza oluşumunda gönül rahatlığı ile bizleri arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Televizyonlarınızda açılmama ya da açıkken kendi kendine kapanma, aşırı ısınma gibi durumlar yaşanabilmektedir. Ancak bu gibi durumlarda bilinçsiz bir şekilde televizyonun içi açılmamalıdır. Bu aynı zamanda ürünün garantiden de çıkmasına sebep olmaktadır.

Kızılay Regal servisi ile iletişime geçerek televizyonunuzun elektronik test cihazları ile kontrol edilmesini ve problemin kolaylıkla en doğru çözüm yöntemleri ile çözülmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için 7-24 çalışan Kızılay Regal servisi ekibi ile çağrı merkezi ve mail adresimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!