Kızılay Siemens Servisi

Kızılay Siemens Servisi 1Kızılay Siemens servisi Ankara’nın Kızılay semtindekimüşterileri için hiç durmadan hizmet vermektedir.

Siemens markalı ürünler için sertifikalı personeli ve ilgili makamların da onayını alan bu servis hizmeti sayesinde hiç mağdur olmadan kolaylıkla evinizdeki cihazların bakım, tamir, onarım, parça değişimi, temizlik gibi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyat konusunda en iyi fiyat hizmet konusunda da en iyi hizmet garantisi ile müşterilerine yardımcı olan, güler yüzlü ekimiz ile ve çağrı merkez ile irtibata geçebilir, ayrıca elektronik ortamda da mail yolu ile de Kızılay Siemens servisi merkezime ulaşabilirsiniz.

Belli aralıklar ile rutin olarak bakıma ihtiyaç duyan şofben cihazları ve televizyon cihazları için Kızılay Siemens servisi ile görüşerek hesaplı bir şekilde bakım yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda klima cihazlarınız ve beyaz eşya cihazlarınız için de Kızılay Siemens servisi ile görüşerek filtre temizliği yaptırabilir, çok daha verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makinelerinde ise aşırı sıcak su ile yıkama yapılmamalıdır. Aşırı sıcak su ile yıkama yapılması durumunda hem makinedeki bulaşıkların yıpranması hem de kapağı tutan silikonun zamanla yıpranmasına yol açmaktadır.

Bulaşık makinesi kapağının kapanmaması gibi durumlarda da bilinçsiz bir şekilde kapak tamir edilmemeli ve Kızılay Siemens servisi ile iletişime geçilmelidir. Siemens bulaşık makinelerinde uzman servis ekibimiz ile kapağınızın kapanmama problemini hızlı ve hesaplı bir şekilde çözebilirsiniz.

Beyaz eşya cihazlarının en önemlileri arasında olan çamaşır makineleri sıcaklık ayarı ve kumaş türüne göre seçilecek programlar sayesinde hesaplı bir şekilde kıyafetlerinizin temizliğini sağlamaktadır. Ancak, çamaşır makinenin ısıtıcılarında bir arıza olması çamaşırların sıcak su ile yıkanmasını engellemektedir.

Böyle bir durum fark edildiğinde çamaşır makinesinin çalışması durdurulmalı ve Kızılay Siemens servisi ile iletişime geçilmelidir. Parça değişimi ya da tamir işlemini sağlanabilecek servisimiz aynı zamanda en iyi fiyat garantisi de müşterilerine vermektedir.

Siemens marka televizyon cihazlarının da zaman içinde yıpranarak bozulması da kaçınılmazdır. Ancak müşterilerimiz Kızılay Siemens servisi ile iletişime geçerek günün her saati televizyonlarının bakım ve tamirini sağlayabilirler.

Aynı zamanda içindeki parçaların bozulması ya da yıpranması durumunda da Kızılay Siemens servisi olarak parçalar orijinal yedek parçaları ile değiştirilmektedir.

Beko marka cihazların her türlü arıza ve sorunun da elle müdahale son derece tehlikeli olup, alanında uzman, profesyonel ve disiplinli servis olan Kızılay Siemens servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Ayrıca, personelin klima ve şofben konusundaki eğitimlerini belli disiplin içerisinde takip eden ve cihazlar konusunda gelişen konulardaki tüm eğitimlerin alınmasını sağlayan profesyonel bir teknik servistir.

Kızılay Siemens servisi eğitimli ve donanımlı teknik servis personelleri ile müşterilerinin sorunlarının giderilmesi için 365 gün 24 saat aralıksız olarak günün her saatinde çalışmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!