Kızılay Vaillant Servisi

Vaillant Servisi

Profesyonel bir kadro ile birlikte kusursuz hizmetler sunan Kızılay Vaillant servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile yaşanan mağduriyeti en kısa sürede gidermektedir.

Ev ya da işyerlerinde kullanılan kombilerin hem bakımı hem de tamiratını gerçekleştiren Kızılay Vaillant servisi yaptığı detaylı inceleme sonrasında sorunun kaynağını tespit ederek buna uygun tamirat işlemini gerçekleştirmektedir. Kombi için baca kontrolü, tesisat temizliği gibi birçok uygulamayı yapan ekip, tüm tamirat işlerinde orjinal yedek parçalar kullanmaktadır.

Garantili olarak gerçekleştirilen Vaillant klima servisi hizmetleri, klimanın sorunsuz çalışmasını sağlayarak hem yazın hem de kışın daha konforlu bir yaşam imkanı sunuyor. Klimada gaz kaçağı olup olmadığını kontrol eden ve düzenli olarak bakımını gerçekleştiren teknik servis ekibi, hiçbir yere zarar vermeden klimaların tamirat işlemini yapmaktadır.

Talep ettiğiniz takdirde en kısa sürede gelen ve kullandığı etkili yöntemler ile şofben tamiratını yapan Kızılay Vaillant servisi uzun süre boyunca şofbenlerinizin sorunsuz ve sıkıntısız şekilde çalışmasını sağlar. Her model şofben için tamir ve servis işini gerçekleştiren teknik servis ekibi, 24 saat boyunca destek sunmaya devam etmektedir.