Kızılay Vaillant Servisi

Kızılay Vaillant Servisi 1Kızılay Vaillant Servisi olarak Ankara ilimizin en yoğun yaşam alanlarından birisi olan Kızılay ve çevresinde Vaillant marka kombi ve şofbenlerde sorun yaşayan tüm vatandaşlarımıza hızlı, yerinde ve garantili bakım-onarım işlemlerini sunmaktayız.

İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlamaktadır. Firmamız bünyesindeki tüm personelimiz Vaillant cihazlar konusunda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerdir.

Kombi ve şofbenler günlük olarak hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanıldığından bu kullanıma bağlı olarak pek çok arıza ortaya çıkarabilirler. Yıllık bakımlar dahilinde cihazlarınızın ciddi sorunlar ortaya çıkarmasının önüne geçebilirsiniz.

Kızılay sakinlerine 25 yılı aşkın süredir kombi ve şofbenler konusunda kapsamlı, ekonomik ve kusursuz bakım onarım hizmeti sunmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile hiçbir detayı atlamadan sonuç odaklı uyguladığımız işlemler ile cihazlarda sorun adına bir şey bırakmıyoruz.

Teknisyenlerimiz günün her saati gezici servis araçları ile aktif bir şekilde hizmet verdiğinden müşterilerimizden gelen bir çağrı ile anında adrese yöneliyor ve sorunu çözüyorlar.

Ayrıca kombi ve şofbenlerinizde bir parça ihtiyacı oluşmuş ise bunu orijinal Vaillant yedek parça olarak temin ediyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. Kızılay Vaillant Servisi olarak Kızılay gibi kalabalık ve yoğun bir yerde sizlere hiçbir suretle vakit kaybı yaşatmıyoruz.

Vaillant marka şofbenler sıcak su alma adına oldukça işlevsel cihazlardır. Ancak bazı durumlarda şofbenler teknik bir takım hususlardan dolayı arızalanabiliyor. Mesela bizlere gelen şikâyetlerden bir tanesi şofben ateşleme yapmıyor sorunudur.

Şofbeniniz ateşleme yapmıyorsa cihazın fanı bir süre çalışıp kendiliğinden duracaktır. Şofbeninizin ana kartı ya da fanında bir arıza çıkmış olabilir. Baca kontrol edilmeli ve tıkanmış ise baca temizliği yapılarak tıkanıklık giderilmelidir. Şofbeniniz için tüm gerekli bakımlar Kızılay Vaillant Servisi teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kombilerde de günlük olarak pek çok arıza kaydı ile karşılaşıyoruz. Bunlardan bir tanesi kombinin yanarken patlama yapması, patlamalı yanmasıdır. Vaillant kombiniz yanmak üzereyken birkaç saniye bekliyor ise gaz birikmesi söz konusu olmuş olabilir. Kombinizin gaz ve çakmak ayarlarının kontrol edilmesi gerekir. Bir diğer arıza kaydı ısı performans sorunudur.

Kombinizden ideal bir ısı alamıyor iseniz petek giriş ve çıkışlarındaki vanaları kontrol edebilirsiniz. Vanaların açık olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca petek boru hattı temizliği de son derece önemlidir ve aksatılmamalıdır. Kombinizde üretim hatasından dolayı da bir verimsizlik söz konusu olabilir, ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayacak eğer parça bazlı bir sorun ortaya çıkmış ise Kızılay Vaillant Servisi kalitesi ile sizlere orijinal yedek parça desteği verecek ve sorunu ortadan kaldıracaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!