Kızılay Vestel Servisi

Kızılay Vestel Servisi 1Kızılay Vestel servisi Vestel ürünlerimizde her türlü probleme karşı yenilikçi çözümleri ile yanınızda olmaya devam etmektedir. Vestel ürünlerinde her türlü bakım onarım ve arıza durumlarınızı Kızılay Vestel servisi ekip arkadaşlarımız en kısa sürede yerine getirmektedir.

Vestel servisiolarak aşağıda sizlere bir takım tavsiyelerde bulunmak isteriz. Bu tavsiyelerimizi dikkate almanızda büyük fayda vardır.

Vestel buzdolabı ürününüzün soğutucu bölmesinin yan taraflarında terleme görüyorsanız bu birçok problemden kaynaklanıyor olabilir. Öncelikli olarak aklınıza gelmesi gereken sorun cihazın kapısının çok sık açılıp kapanmasıdır.Vestel buzdolabıürününüze kesinlikle sık bir şekilde açıp kapama yapmayınız.

Bir dlğer neden termostat konumunun olması gereken ayarından daha soğuk bir ayarda olmasıdır. Üzeri kapanmayan yiyeceklerin Vestel buzdolabıiçerisine konulması da soğutucu bölme duvarında terleme problemi yaratabilir. Kızılay Vestel Servisi teknik konuları da danışmanız için sizlere destek olmaktadır, hiç düşünmeden arayabilirsiniz.

Cihazlarınızda nem gördüğünüz takdirde kuru bir bezle silin ve ardından halledemediğiniz problem olduğunu düşünüyorsanız Kızılay Vestel servisi ekip arkadaşlarımızla iletişim haline geçiniz.

Vestel buzdolabıcihazınızın dondurucu bölümünün yeteri kadar soğutmadığını düşünüyorsanız dondurucu ayarını Optimum ısıda ayarlanmamış olabilir.Dondurucu ayarını kontrol edip cihazı tekrar çalıştırınız.  Sorununuz hala devam ediyorsa problem büyük ihtimalle Vestel buzdolabı ürünün motorundan kaynaklanıyor olabilir.

Bu problemin çözümü için Kızılay ilçesinde bulunan Kızılay Vestel servisi ekip arkadaşlarımızdan arızanın kısa sürede düzeltilmesi için yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Vestel çamaşır makinesi cihazlarınızda dokunduğunuz anda elektrik çarpması sorunu ile karşılaşıyorsanız yüksek ihtimalle cihaza gelen elektrik akımında bir problem oluşmuştur.  Elektrik tesisatını kontrol ettirmeniz için bir tesisatçı çağırmanızda fayda vardır.

Elektrik tesisatını kontrolünü düzgün bir şekilde sağladınız fakat Vestel çamaşır makinesi ürününüzün arızası hala devam ediyor ise Kızılay Vestel servisi personellerinden yardım istemeyi ihmal etmeyiniz.

Vestel bulaşık makinesi ürününüz su taşırma problemi yaşıyorsa bu durumun günlük hayatınızı aksatmamasını birtakım kontrollerle kolayca sağlayabilirsiniz.  Öncelikli olarak cihazın kapısının contalarını kontrol etmelisiniz. Contaların eskimiş olması halinde cihazın içindeki su dışarıya sızma şeklinde akacaktır.

Eğer kapı contalarının değişimi gerekiyorsa Kızılay Vestel servisi tarafından orjinal parça ile değişimini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bir başka neden ise cihazın içerisine fazla miktarda deterkoymanızdan kaynaklı oluşan köpükler cihazda su taşmasına sebebiyet verebilir.

Bunun için Vestel çamaşır makinesi ürününüzün içine optimum ayarda deterjan koymanızda fayda vardır.  Probleminizin çözümünü bir türlü sağlayamıyorsanız KızılayVestel servisini7/24 arayabilirsiniz.

Alanında uzman ve  son derecede tecrübeli ekip arkadaşlarımız sizlere tüm Vestel ürünlerinde en kaliteli çözümü en hızlı bir şekilde sunacaktır. Vestel ürünlerinde yaşadığınız herhangi bir problemde mutlaka kullanma kılavuzuna bakmanız ve kullanma kılavuzunun içinde yazan talimatları tek tek uygulamanız gerekmektedir.

Talimatlara tek tek uyudunuz fakat sorunuz hala devam ediyor ise mutlaka Kızılay Vestel servisi personellerinden profesyonel bir yardım almanızda fayda vardır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!