Kızılay Viessmann Servisi

Kızılay Viessmann Servisi 1Kızılay Viessmann Servisi, geçmişten günümüze hızlı bir değişime uğrayarak gelen ve insanların hayatını daha da kolaylaştıran kombi, şofben, klima ve kazan gibi cihazlar neredeyse hemen her eve ya da işletmeye girmiş durumda. Durum böyle olunca cihazların bakımları için de daima bir donanımlı servise ihtiyacı vardır.

Viessmannkombişofbenklima ve kazan gibi cihazları ile Ankara Kızılay ilçemizde de sık tercih edilmektedir. Yıllarını bu cihazların bakım ve onarım işine adamış ekibimizle Kızılay sakinleri için hem yıllık bakım hem de arıza onarım işlemlerini saat fark etmeksizin yerine getirmekteyiz.

Isıtma ve soğutma sistemi cihazlar düzenli bakım isterler. Bu bakımlar gelişi güzel bir şekilde değil kapsamlı bir biçimde yapılmalıdır. Bu sebeple deneyimli ve eğitimli personelimiz Viessmann marka cihazlarınıza için yıllık bakımı aksatmadan yerine getirmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalar çerçevesinde belki de en çok dikkat ettiğimiz konuların başında müşterilerimizi bekletmemek yer almaktadır.

Çünkü gün içerisinde arızalanan bu cihazlar günlük işlerin aksamaması açısından önemlidir. Öyle ki Kızılay gibi işletmelerin bol olduğu bir yaşam alanında kaybedecek tek bir dakika bile söz konusu olamaz. Bunun farkında olarak teknisyenlerimiz gezici servis araçları ile hareket etmekte ve Kızılay Viessmann Servisi garantisi ile müdahalede bulunmaktadır.

Kombiler ile ilgili pek çok arıza ile karşılaşabilirsiniz. Bu arızalar genellikle karşınıza arıza kodu olarak düştüğünden sizlere ne tür bir sorunla karşılaştığınız da bildirmektedir. Örneğin kombiniz su kaçırıyor ise su kaçırma kodu ile cihazınızın ön panelinde arıza kodunu göreceksiniz. Viessmann marka kombiniz su kaçırıyor ise kalorifer tesisatına gereğinden fazla su eklenmiş olabilir.

Kombinizdeki normal devre basıncı 1,5 bardır. 1,5 barın üstüne çıktığında kombinizde yüksek su basıncı meydana gelmiş demektir. Eğer 1,5 barın altında bir derece görüyor iseniz cihazınızın suya ihtiyacı var demektir. Su sızdırma durumu genellikle yüksek basınç durumlarında karşımıza çıkabiliyor.

Fazla su var ise bu fazla suyu almak gerekecektir. Radyatörün hava alma yerinden su basıncını kendiniz düşürerek kontrol sağlayabilirsiniz. Ancak yardıma ihtiyacınız olursa Kızılay Viessmann Servis telefon hattımızdan sizlere gerekli yönlendirme yapılacaktır.

Eğer kombinizin tesisat bağlantılarında bir gevşeme, çıkma gibi bir durum varsa su buralardan sızabilir, kontrolü sağlanarak gerekli tedbir alınmalıdır. Kombinin su sızdırma nedenlerinden bir tanesi de genleşme tankında meydana gelebilecek bir deliktir.

Ayrıca su doldurma vanasında arıza, hava tahliye arızası gibi durumlar da su sızdırmanın başlıca nedenleri arasında sayılabilir. Viessmann marka kombişofbenklima ve kazanlarda ortaya çıkabilecek her türlü sorunda uzman desteği almak için zaman kaybetmeden Kızılay Viessmann Servis operasyon merkezimizi arayınız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!