Ankara Klima Servisi

 Klima Servisi

Ankara Klima Servisi ismini duymayan yoktur. Çünkü sektör içinde bu güne kadar geçen yirmibeş yıllık zaman diliminde bakım, montaj yer değişimi ve yedek parça temini konularında hep müşterilerinin yanında olmuş ve uygun fiyatlı çalışmaları ile tercih sıralamasının en başında gemiştir.

Ankara Klima Servisi profesyonel ve özel olarak kurulmuş ekipleri ile mükemmel bir görev dağılımında bulunarak sorunlarınıza net çözümler üretmektedir.tamir edilen veya değiştirilen tüm parçalar orjinal olmakla birlikte firma olarak tam 1 yıl garantimiz altındadır. Klima cihazları yaz aylarının kurtarıcısıdır. Evlerimizde iş yerlerimizde ve diğer mekanlarda kullanılan bu ürünler insan sağlığı için olumlu etkiler sağlamaktadır. Tabi ki bu kriterleri yakalama için yapmamız gereken işlemler vardır.

Ankara Klima Servisi tarafından öncelikle kimyasal temizliği ve bakımları yapılarak mikroplardan arındırılması, sonra da gaz kontrolü yapılarak olması gereken miktarda dolum yapılması gerekmektedir. Kullanılacak ortama uygun, yeterli kapasitede cihaz seçimi de oldukca önem arz etmektedir. Düşük kapasiteli bir cihaz ortam soğutulmasına yetmeyeceği için fayda sağlamayacak, boşa çalışarak enerji tüketecektir. Aynı şekilde mekan için gerekenden fazla kapasiteli cihaz seçimi neticesinde elektrik tüketimi fazla olacak, satın alım esnasında da fazla miktarda para ödenerek bütcemize gereksiz yük binecektir.

Servis Bölgelerimiz 

Anıttepe Klima Servisi, Saimekadın Klima Servisi, Oran Şehri , Esertepe , Şentepe Klima Servisi, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan Klima Servisi, Çiğdem Mahallesi Klima Servisi , Sıhhiye Klima Servisi, Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim Klima Servisi, Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa Klima Servisi, Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler Klima Servisi, Bahçelievler Klima Servisi, Kızılay Klima Servisi, Gölbaşı Klima Servisi, Altındağ Klima Servisi, Balgat Klima Servisi , Sincan Klima Servisi, Etimesgut Klima Servisi , Mamak Klima Servisi, Eryaman Klima Servisi, Çukurambar Klima Servisi, Batıkent Klima Servisi, Yenimahalle Klima Servisi, Keçiören Klima Servisi, Dikmen Klima Servisi, Çayyolu Klima Servisi, Çankaya Klima Servisi

441 11 11 numaralı Ankara Klima Servisi operasyon merkezimizden acil durumlar için randevu alacağınız gibi ilerideki günler için de servis kaydı oluşturabilirsiniz. Mobil ekiplerimiz tam söz verilen saatte kapınızda olacak ve bakım veya arıza gibi uzmanlık gerektiren sorunlarınızı kolaylıkla halledecektir. İşlemlerimiz tam 1 yıl garantilidir. Aynı sorunun tekrarlanması durumunda hiç bir ücret ödemeden tamiratınızı gerçekleştirmekteyiz.