Ankara Klima Servisi

 Klima Servisi

Ankara klima servisi bakım onarım tamitr montaj demontaj ve yedek parça konuları üzerende eşsiz tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir.Klima özellikle yaz aylarında  evdeki kurtarıcı diye tabir edilen aşırı ısı ve nemin  kapalı alan içerinde o mevsim normallerine getiren aygıttır  aynı zmanada toz ve partikülleri filtre eden cihazlardır.

İnsanların daha rahat ve daha verimli zaman geçirmesi  için  iş yerleri, kamuya açık alanlar,  istihdam edilen konutlarda rastlamak mümkündür. Ankara Klima Servisi ürününüzün verimli çalışması ve sizi mutlu etmesi için var gücü ile çalışmaktadır.

Küresel ısınmalarla birlikte klima  günümüzde bu daha lüksden çıkmış ihtiyaç haline gelmiştir. Teknolojik gelişmelerle birlikte klimalar daha sessiz daha düşük maliyet içermektedir. Artık her çatının altında klima bulmak mümkün olmuştur. 

Peki Klima nasıl kullanılmalıdır ve insan sağlığı için zararlı mıdır?  Klimanın  işlevi  kadar nereye ve nasıl montaj yeride çok önemlidir. Tecrübeli servis elemanları tarafından arzu edilen yere uygun şekilde monte edilmelidir. Soğutmama gibi durumlarla karşılaşılmalarda  online servisinden yararlanılmalıdır. Ankara klima Servisi bu konuda ilk başvuracağınız yerdir.

Havanın nem oranın yüksek olduğu zamanlarda nem alma modunda çalıştırılmalıdır. Kima çalışırken  kapalı alan  havalandırılmamalıdır. Sistemde eksilen veya fazla bulunan gaz klimanın etkisini düşürecektir Binalarda en fazla tasarruf  kaynağı ısı yalıtımdır Binanın ısı yalıtımına dikkat edilmelidir. Klimanın bu ayarına getirerek insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkiyi minimum hatta sıfıra indirmeyi sağlayabiliriz.

Ev kullanılmadığızamnlarda klima kapalı konumda tutulmalı kapasite bakımından yerinde kullanılmamış genel tabiri ile kalitesiz klima insan sağlığı için çok büyük tehdittir. Hangi durumda olursa olsun klima rüzgarının  karşısında durmak klima çarpmalarına davetiye çıkarmaktadır. Klimanın  manuel bölümünü  kullanılmalı ve otomatik kanatçıkları tercih edilmelidir

Aksine doğru zamanalarda  kullanıldığında klimanın insan  sağlığı üzerinde  çok faydalı olduğu yönünde bilimsel verilere ulaşmak mümkündür. Özellikle yaşlılar, kalp, şeker ve astım hastalığı  bulunan insanlar  klimatize ortamda bulunmaları doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir

Klima için servis hizmeti ne kadar önemlidir? Klima cihazlarının  içindeki soğutucunun  gazın  işletme basıncında mevsime göre düzenltme yapılması gerekmektedir dolayısıyla klima cihazlarını yılda iki kere bakım yapılması tavsiye edilir İç ve dış ortamda farklı  hava şartlarına maruz kalmaktadır klimanın ısı transferleri yüzünden  oluşan kirlenme ve tahribat cihaza zarar vermekte  mevsime göre düzeltmelerin yani bu bakımların  aksatılmaması gerekmektedir

Ankara Klima Servisi ismini duymayan yoktur. Çünkü sektör içinde bu güne kadar geçen yirmibeş yıllık zaman diliminde bakım, montaj yer değişimi ve yedek parça temini konularında hep müşterilerinin yanında olmuş ve uygun fiyatlı çalışmaları ile tercih sıralamasının en başında gemiştir.

Ankara Klima Servisi profesyonel ve özel olarak kurulmuş ekipleri ile mükemmel bir görev dağılımında bulunarak sorunlarınıza net çözümler üretmektedir.tamir edilen veya değiştirilen tüm parçalar orjinal olmakla birlikte firma olarak tam 1 yıl garantimiz altındadır.

Klima cihazları yaz aylarının kurtarıcısıdır. Evlerimizde iş yerlerimizde ve diğer mekanlarda kullanılan bu ürünler insan sağlığı için olumlu etkiler sağlamaktadır. Tabi ki bu kriterleri yakalama için yapmamız gereken işlemler vardır.

Ankara Klima Servisi tarafından öncelikle kimyasal temizliği ve bakımları yapılarak mikroplardan arındırılması, sonra da gaz kontrolü yapılarak olması gereken miktarda dolum yapılması gerekmektedir. Kullanılacak ortama uygun, yeterli kapasitede cihaz seçimi de oldukca önem arz etmektedir. Düşük kapasiteli bir cihaz ortam soğutulmasına yetmeyeceği için fayda sağlamayacak, boşa çalışarak enerji tüketecektir.

Aynı şekilde mekan için gerekenden fazla kapasiteli cihaz seçimi neticesinde elektrik tüketimi fazla olacak, satın alım esnasında da fazla miktarda para ödenerek bütcemize gereksiz yük binecektir.

441 11 11 numaralı Ankara Klima Servisi operasyon merkezimizden acil durumlar için randevu alacağınız gibi ilerideki günler için de servis kaydı oluşturabilirsiniz. Mobil ekiplerimiz tam söz verilen saatte kapınızda olacak ve bakım veya arıza gibi uzmanlık gerektiren sorunlarınızı kolaylıkla halledecektir. İşlemlerimiz tam 1 yıl garantilidir. Aynı sorunun tekrarlanması durumunda hiç bir ücret ödemeden tamiratınızı gerçekleştirmekteyiz.