Ankara Kombi Servisi

Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi ilk günkü çalışmasından geçen bu zamana kadar hep üstün başarılara imza atarak Ankara halkının sevdiği ve aradığı bir marka olmuştur. Amatör ruhunu kaybetmeyen fakat profesyonel ve güncel hayatın getirdiği yenilikleri en yakından takip ederek sürekli bir gelişim içinde olmayı da başarmıştır.

Ankara Kombi Servisi yenilikci ve ileri teknolojiyi takip eden yapısı ile sektörel anlamdaki her yeniliği bünyesine katmayı başarmıştır. Kombi tamirinde hep kesin sonuç odaklı çalışarak müdahale edilen cihazda bir daha sorun yaşanmayacak şekilde tamirat gerçekleştirmek asıl görevimizdir. Soğuk kış günlerinden, en ihtiyaç duyulan zamanda kaloriferlerin ısınmaması veya duş ihtiyacımız olduğunda, sıcak su elde edememek hayatımızı kesin olarak olumsuz etkilemektedir. Bizim görevimiz bu durumlara düşmemeniz için çalışmaktır.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Kombi Servisi, Saimekadın , Oran Şehri Kombi Servisi, Esertepe , Şentepe Kombi Servisi, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş Kombi Servisi, Söğütözü Kombi Servisi, Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş Kombi Servisi, Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye Kombi Servisi, Anıttepe , Kolej , Maltepe Kombi Servisi, Siteler Kombi Servisi , İskitler , Natoyolu Kombi Servisi, Seyranbağları , Esat Kombi Servisi, Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar Kombi Servisi, Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent Kombi Servisi, Bağlum Kombi Servisi, Abidinpaşa , Subayevleri Kombi Servisi, Karapürçek Kombi Servisi, Hasköy Kombi Servisi, Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler Kombi Servisi , Bahçelievler , Kızılay Kombi Servisi, Gölbaşı , Altındağ , Balgat , Sincan Kombi Servisi, Etimesgut , Mamak Kombi Servisi, Eryaman , Çukurambar Kombi Servisi, Batıkent Kombi Servisi, Yenimahalle , Keçiören Kombi Servisi, Dikmen , Çayyolu Kombi Servisi , Çankaya Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi olarak tavsiyemiz bakımlı, elden geçirilmiş, eksikleri tamamlanmış ve performansında sorun olmayan cihazları kullanmanızdır. Bunun için gerek duyduğunuz anda 441 11 11 numaralı hattımızı arayarak randevu alabilirsiniz. Üstelik kredi kartınız ile kapınızda pos ile ödeme imkanını da sizlere sunmaktayız. Prensipli çalışmaları ile dikkat çeken firmamız , ekonomik fiyatları ile de göz doldurmaktadır.

Ankara bölgesinin her noktasına mobil araçlarımız ile en kaliteli hizmeti götürdüğümüzü de belirtmek isteriz. Acil ihtiyaç anında veya müsait olduğunuz zamanlarda servis işlemlerimizden faydalanmak isterseniz operasyon merkezimizden randevu alabilirsiniz. Sizlere destek olmak bizi mutlu edecektir.