Mamak Alarko Servisi

Mamak Alarko Servisi Ankara Mamak ve çevresinde Alarko marka cihaz kullanan herkese 24 saat boyunca garantili bakım hizmeti sunan şehrin en köklü ve donanımlı firmalarından bir tanesidir.

Kombiklimaşofben ve kazan sistemlerinde fark yaratan markalardan birisi olan Alarko hem evlerde hem de işletmelerde kendisine sıklıkla yer bulan markalardan. Bu tür cihazlar yıllık bakımları yapıldığı takdirde gayet verimli şekilde çalışan cihazlardır. Yıllık bakımlarını uzman teknisyenlerimiz sizler için aksatmadan yapmaktadır.

Özellikle kış aylarında ısı ve sıcak su alma adına en aktif kullandığımız cihazlar kombilerdir. Alarko markası kombiler konusunda oldukça başarılı bir markadır. Ancak bazen beklenmedik bir takım arızalarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Başarısız ateşleme hatası bunlardan bir tanesidir.

Böyle bir arıza ile karşılaşıp karşılaşmadığınız anlamak için ilk olarak dairenizde gaz olup olmadığına, akışta bir sorun olmadığına emin olmalısınız. Şayet dairenizde gaz akışı normal ise su basınç seviyesini kontrol edebilirsiniz.

Tüm kontrolleri sağladıktan sonra ise cihazınıza reset atmalı yani yeniden başlatmalısınız. Sorun devam ediyor ise Mamak Alarko Servisi çağrı merkezimizi arayarak uzman desteği isteyebilirsiniz.

Bahar ve yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardan bir tanesi klimalardır. Hem sıcak hem de soğuk hava üfleyerek ortama konfor sağlayan klimaların da mutlaka yıllık bakımları yapılmalıdır.

Mamak Alarko Klima Servisi

Klimalar genel yapı itibarı ile bir iç bir de dış üniteden oluşurlar. Bu üniteler birbirleri ile paralel bir şekilde çalışırlar. İç ünite bazı durumlarda arızaya uğrayabiliyor.

Örnek vermek gerekirse iç ünite fanı çalışmadığı takdirde iç üniteden verim alınamamaktadır. Klimadaki fan arızaları ise kartla alakalı olmaktadır. Kart üzerindeki SSR arızalanmış olabilir ya da kartın kendisinde bir problem çıkmış olabilir.

Alarko marka klimanızdaki sorunu hızlı bir şekilde tespit eden Mamak Alarko Servisi ekiplerimiz doğru yöntem ile onarımı gerçekleştirerek servis garantisi kapsamında işlemlerini noktalamaktadırlar.

Merkezi ısıtma sistemleri olarak en çok kullanılan cihazlar kazanlardır. Alarko markası kazanlar konusunda da oldukça başarılı cihazlar ortaya koymaktadır. Kazan ve brülör arızaları ise çok farklı nedenlerle ortaya çıkabiliyor.

Örnek vermek gerekirse brülör arızası meydana gelmiş ise öncelikle brülöre elektrik gelip gelmediği kontrol edilmelidir. Ayrıca gaz hattındaki vanaların da açık olup olmadığına bakılmalıdır. Açık değil ise açılmalıdır.

Kazan panosu ve brülör panosu üzerindeki anahtarlar çalıştırma pozisyonunda olmalıdır. Tüm bu kontroller sırası ile yapıldığı halde hala brülör çalışmıyor ise parça bazlı bir sorun olabileceğinden Mamak Alarko Servisi operasyon merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Eğer kombi kullanımı esnasında ani basınç yükselmesi gördüyseniz hemen uzman bir ekip çağırmadınız gerekir. Aslında kombi kullanım esnasında pek çok konuda ön bilgi sahibi olmak önemlidir. Ortam ısısını 19 ila 22 derece arasında tutmak için gerekli ayarlamayı yapmanız önemlidir.

Buna da işinin ehli olmayan insanların tamirat konusunda kesinlikle girişimde bulunmaması gerekiyor. Sorunlu bir durum gördüğünüz zaman kesinlikle Mamak Alarko servisi yardımını almalı ve bu konuda avantajlı seçeneği kullanarak bir değerlendirme yapmalısınız.

İletişim bilgileri ile birlikte çözüm noktasında size yardımcı olacak kaliteli bir servis elbetteki projesiyle ve altyapısıyla da farkını göstermektedir. Proje bir altyapı konusunda size bir örnek verebilir ve durum değerlendirmesi yapmanızı sağlayabiliriz.

Örneğin baca mesafesi 3 metreden uzun ise burada bir sorun var demektir. Gerek bakım gerekse de düzenli altyapı oluşturma noktasında başarılı çalışmalara imza atan Mamak Alarko servisi problemleri çözen bir anlayışa sahiptir. Doğru iletişim adresi avantajlarından faydalanarak hemen harekete geçebilir ve sizin için fırsat yaratacak seçenekleri iyi bir servis hizmeti ile elde edebilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!