Mamak Arçelik Servisi

Arçelik Servisi

Mamak Arçelik Servisi iş temposonu müşteri isteklerine ve taleplerine göre ayarlamaktadır. Beyaz eşyadan klimaya kombiden şofbene televizyondan küçük ev aletlerine kadar hizmet verdiğimiz Arçelik markalı ürünlere etkili ve kalıcı müdahalelerde bulunuyoruz. Mamak ilçesini avucunun içi gibi tanıyan teknik servis personellerimiz merkezimize düşen çağrılara anında yanıt vererek en kısa sürelerde sizlerin yanına ulaşabilmektedir.

Geniş ürün yelpazesi ile yaklaşık yarım asırdır üretim yapan , Türk halkı tarafından sevilerek ev ve iş yerlerinde kullanılan Arçelik markalı ürünleriarıza ve bakımlarını , Ankara ili Mamak ilçesinde Mamak Arçelik Servisi adı ile hizmet veren hizmet birimimiz garantili ve hızlı bir şekilde onarmaktadır.

Mamak Arçelik Servisi şofben kombi ve termosifon gibi ürünleriniz için tüm Mamak bölgesine yayılmış servis ağı ile aynı gün çözümlemektedir. Genellikle yerinde tamir işlemi yapılarak zaman kaybının önüne geçilmekte , boş yere götür getir yapılarak gereksiz bekletmeler de ortadan kaldırılmaktadır. Mamak Arçelik Servisi buzdolabı tamirleriniz için de tam donanımlı ekip araçları ile arızalarınıza midahale etmektedir.

Buzdolabiniz yeterince soğutmuyorsa kompresöründe arıza olabilir. Veya gazı eksilmiştir. Kapı lastikleriniz de tam manası ile kapanmıyorsa soğutma işlemlerinde zayıflık olacaktır. Çamaşır makinanız zangır zangır titriyorsa ayakları ayarsız olabilir. amortisörlerinden biri veya bir kaçı bozulmuşsa da bu sorun oluşabilir. Kazan dönmüyorsa cihazınızı asla zorlamayın , çalıştırmayı denemeyin. İyi yıkama işlemi elde edemediğiniz bulaşık makinanızın su püskürten pervaneleri tıkanmış olabilir. Kaliteli deterjan kullanmamak da iyi neticeler alamadığınız sonuçlar doğurabilir. 

Mamak Arçelik Servisi soğutmayan , ortama kötü koku bırakan , bakım yapılmasına gerek gördüğünüz klima ürünleriniz için de Mamak bölgesinde arı gibi çalışan ekipleri ile sizlere yardımcı olmaktadır. Montaj işleminiz varsa ve güvenebileceğiniz bir servis ile bu işi bitirmek istiyorsanız sağda solda ekip aramayın Arçelik Servisi size elinden gelen tüm yardımı sunacaktır. Dış ünite sökme takma , iç ünite yer değişimi gibi ve hatta taşınma nedeni ile nakil yaptıracağınız klima cihazınızı Mamak Arçelik Servisi kadrosunda görev alan uzman teknisyenlere teslim ederek gönül rahatlığı ile işleminizin yapılmasını bekleyebilirsiniz. Televizyon kanal ayarı , duvara montajı yedek parça temini uydu cihazının sinyal bulması gibi işleriniz için de çağrı merkezimiz vasıtası ile servis gerektiren işlerinizi yaptırabilirsiniz