Mamak Arçelik Servisi

Mamak Arçelik Servisi iş temposonu müşteri isteklerine ve taleplerine göre ayarlamaktadır. Beyaz eşyadan klimaya kombiden şofbentelevizyondan küçük ev aletlerine kadar hizmet verdiğimiz Arçelik markalı ürünlere etkili ve kalıcı müdahalelerde bulunuyoruz.

Mamak ilçesini avucunun içi gibi tanıyan teknik servis personellerimiz merkezimize düşen çağrılara anında yanıt vererek en kısa sürelerde sizlerin yanına ulaşabilmektedir.

Geniş ürün yelpazesi ile yaklaşık yarım asırdır üretim yapan , Türk halkı tarafından sevilerek ev ve iş yerlerinde kullanılan Arçelik markalı ürünleriarıza ve bakımlarını , Ankara ili Mamak ilçesinde Mamak Arçelik Servisi adı ile hizmet veren hizmet birimimiz garantili ve hızlı bir şekilde onarmaktadır.

Mamak Arçelik Servisi şofben kombi ve termosifon gibi ürünleriniz için tüm Mamak bölgesine yayılmış servis ağı ile aynı gün çözümlemektedir

. Genellikle yerinde tamir işlemi yapılarak zaman kaybının önüne geçilmekte , boş yere götür getir yapılarak gereksiz bekletmeler de ortadan kaldırılmaktadır. Mamak Arçelik Servisi buzdolabı tamirleriniz için de tam donanımlı ekip araçları ile arızalarınıza midahale etmektedir.

Buzdolabiniz yeterince soğutmuyorsa kompresöründe arıza olabilir. Veya gazı eksilmiştir. Kapı lastikleriniz de tam manası ile kapanmıyorsa soğutma işlemlerinde zayıflık olacaktır. Çamaşır makinanız zangır zangır titriyorsa ayakları ayarsız olabilir. amortisörlerinden biri veya bir kaçı bozulmuşsa da bu sorun oluşabilir.

Kazan dönmüyorsa cihazınızı asla zorlamayın , çalıştırmayı denemeyin. İyi yıkama işlemi elde edemediğiniz bulaşık makinanızın su püskürten pervaneleri tıkanmış olabilir. Kaliteli deterjan kullanmamak da iyi neticeler alamadığınız sonuçlar doğurabilir.

Mamak Arçelik Servisi soğutmayan , ortama kötü koku bırakan , bakım yapılmasına gerek gördüğünüz klima ürünleriniz için de Mamak bölgesinde arı gibi çalışan ekipleri ile sizlere yardımcı olmaktadır. Montaj işleminiz varsa ve güvenebileceğiniz bir servis ile bu işi bitirmek istiyorsanız sağda solda ekip aramayın Arçelik Servisi size elinden gelen tüm yardımı sunacaktır.

Dış ünite sökme takma , iç ünite yer değişimi gibi ve hatta taşınma nedeni ile nakil yaptıracağınız klima cihazınızı Mamak Arçelik Servisi kadrosunda görev alan uzman teknisyenlere teslim ederek gönül rahatlığı ile işleminizin yapılmasını bekleyebilirsiniz.

Televizyon kanal ayarı , duvara montajı yedek parça temini uydu cihazının sinyal bulması gibi işleriniz için de çağrı merkezimiz vasıtası ile servis gerektiren işlerinizi yaptırabilirsiniz

Mamak Arçelik Servisi, yıllardır Arçelik marka cihazlar konusunda uzmanlaşmış ekibi ile Mamak sakinleri için günün 24 saati hizmet vermeye devam ediyor. Günlük olarak yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyalar kaliteli olsalar da beklenmedik sürpriz arızalarda çaresiz kalmamanız adına sizlere yardımcı olmaktayız.

Bir takım arızalar her ne kadar basit gibi gözükse de ciddi parça arızalanmaları ile cihazınız kullanılamaz duruma gelebilir. Böyle durumlarda mutlaka uzman desteği almanız gerekir. Yanlış bir müdahalede bulunmak cihazınızda çok daha büyük sorunlara neden olabilir.

Mamak sakinleri için yılın her günü teknik bakım onarım hizmeti sunmaktayız. Orijinal yedek parça desteği ve elektronik test cihazlarımız ile en ufak sorunları bile anında tespit etmekte ve uzman müdahalesinde bulunmaktayız. Önemli olan doğru bir müdahale ve doğru yöntemle onarımın gerçekleşmesidir.

Teknisyenlerimizin hepsi Arçelik marka cihazlar ile ilgili eğitimi almış ve donanımlı kişilerdir. Gezici servis araçlarımızla sizlere hiçbir suretle vakit kaybı yaşatmıyoruz. Ayrıca cihazlarınıza bulunduğumuz müdahalelerde bir yıllık Mamak Arçelik Servisi garantisi temin etmekteyiz.

Klimalar, ortama uygun konforu sağlamak adına yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. İnverter tip klimalar ekonomik anlamda en hesaplısı olmakla beraber enerji tasarrufunu en aza indirmek adına tercih edilmektedir. Ortama en uygun klimayı tercih etmeniz tasarruf sağlamanız açısından önemlidir.

Ayrıca klimanıza yılda iki defa bakım yaptırmanız yararınıza olacaktır. Filtre temizliği yaparken doğru yöntemle yapmalısınız aksi halde klimanıza ciddi zarar verebilirsiniz. Bu konuda aklınıza takılan her tür soruyu Mamak Arçelik Servisi teknik birimlerimize sorabilirsiniz.

Mutfaklarda gıdalarınızı saklama adına kullandığınız buzdolaplarınıza dair de ufak tedbirler alabilirsiniz. Eğer seyahate çıkıyor ve buzdolabınızı bir süre kullanmayacaksanız mutlaka içini boşaltın ve fişini çekin. Ayrıca cihazınız iyi bir şekilde soğutma yapmıyor ise içeriye herhangi bir şekilde ısı almadığından emin olmalısınız. Gaz kaçağı, kompresör arızası gibi durumlar meydana gelmiş olabileceğinden Mamak Arçelik Servisi teknik ekibimizde yardım alabilirsiniz.

Çamaşır ve bulaşık makineleri Arçelik markasının en sık tercih edilen cihazlarıdır. Bu tip cihazlar için de bir takım önlemler alabilirsiniz. Örneğin tahliyesini mutlaka haftada bir kez açıp temizlemenizi tavsiye ediyoruz. Bunun yanında bulaşık ve çamaşır makinenizin ömrünün 25 yıl olduğunu belirtmekte fayda olacaktır.

Bundan daha önce cihaz değiştirmemenizi öneriyoruz, boşa masraf olacaktır. Çamaşır ve bulaşık makinenizde iyi yıkamama, performans düşüklüğü, su sızdırma, sarsıntılı çalışma gibi şikâyetlerinizde gerekli bakımların sağlanması adına Mamak Arçelik Servisi teknisyenlerimizden yardım alabilirsiniz. Hafta sonu da dahil yılın 365 günü hizmet vermekteyiz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!