Mamak Ariston Servisi

Ariston Servisi

Klima için mantolama yapılan binalarda dış ünite sökümü ve takma işlemi Mamak Ariston Servisi tarafından yapılmaktadır. Yine aynı şekilde evlerde ve iş yerlerinde hem sıcak hem soğuk hava dalgası yayan klimaların kapasitör arızası tespiti ve onarımı da Mamak Ariston servisi çalışanları tarafından karşılanmaktadır.

Kombi için elektronik kartların değişimi ve tamiri, baca kontrolü ve voltaj dengeleme regülatörünün bakımı da aynı servis tarafından yapılmaktadır. Mamak Ariston servisi orijinal yedek parça kullanır ve bu sayede gerek evlerde gerek ofislerde sıklıkla kullanılan eşyaların daha uzun ömürlü ve güvenli çalışmasını sağlar. Kombilerde gövde ısınması durumunda da cihaz hemen kapatılmalı ve servis beklenmelidir.

Buzdolabı gibi her evde kullanılan bir beyaz eşyanın tamiri için de; bulaşık makinesi gibi çok kapsamlı parçaları olan ve bozulduğunda anlamayan birinin hiçbir şey yapamayacağı belli olan ev eşyası için de servisleri çağırmalı, onların müdahaleleri beklenmelidir.

Çamaşır makinesi sarsıntıyla çalışıyor ve çamaşırları eskisi gibi temiz yıkamıyorsa kurcalanmamalıdır. Banyolarda kullanılan şofben de sıcak su akıtmıyorsa ya da su kaçırıyorsa servis aranmalıdır.