Mamak Bosch Servisi

Mamak Bosch Servisi müşterileri ile olan diyaloglarına çok dikkat eden, saygı çerçevesinden asla ayrılmayan, işinde becerikli ve çalışkan, tamiratlarında başarılı, hizmetlerinde güleryüzlü olmaya azami gayret eden, uzman ve sertifikalı personelleri ile harika işler başaran, sadece tamir değil aynı zamanda montaj ve bakım işlerinizi de anında yaptıracağınız bir servis merkezidir. Mamak Bosch Servisi denilince akla disiplin ve intizam gelmektedir. Bosch markalı her türlü elektronik aletinize ve beyaz eşyanıza profesyonel destek almak için bizi arayabilirsiniz.

Bosch, dayanıklı tüketim mallarında sahip olduğu çeşitliliği ve üretmiş olduğu ürünlerdeki tartışmasız dayanıklılığı ile her zaman ön planda olmuştur. Ergonomik yapısı , kolay kullanılabirliliği ile de tercih sebebi olmuştur. Bizler de Mamak Bosch Servisi olarak böyle kusursuz bir markanın mamak bölgesine servis destek hizmeti sunmaktayız.

Hiç istemesek de her ürün zaman içinde sorun yaşatabilir, arızaya geçebilir veya en basitinden bakım gerekebilir. Böyle durumlarda servis çağırmaktan başka seçeneğiniz yoktur. Beyaz eşya gibi sık kullanılan ürünlerde parça deformasyonu görülebilir.

Hemen hemen haftada bir kaç kez kullandığımız bir çamaşır makinesi, veya bazen günde iki üç defa çalıştırmak zorunda olduğumuz bir bulaşık makinesi çalıştırma sıklığına paralel olarak belirli dönemlerde arızaya geçebilir. Buzdolabi için de aynı durum söz konusu oabilir, soğutmasında sıkıntı olduğunu düşündüğünüz cihazınızın da performans kaybını Mamak Bosch Servisi olarak biz gideriyoruz ve tekrar eski gücüne kavuşturuyoruz.

Şofben ve kombi cihazları asrın en iyi keşiflerindendir. Doğaya zarar vermeyen doğal gaz kullanımı ile de ayrı bir artısı olan bu cihazların her türlü eksikliğini ve bakımını servis merkezimizde gideriyoruz. Genellikle yerinde müdahalelerde bulunan teknik destek personellerimiz extra durumlarda ürününüzü atölye bakımı için sizden alabilir.

Komple teste giren, iş görmeyen parçalar tespit edilerek değişimi yapılan kombi veya şofben ürününüz en hızlı yoldan tamir edilerek tekrar kullanımınıza dahil edilir. Bosch markası olarak malzeme tedariğinde asla sıkıntı yaşamamaktayız. Mevsimsel yoğunlukların yaşandığı dönemlerde bile bu durum geçerlidir.

Mamak Bosch Servisi klima montaj bakım & tamir uzmanıdır. Bosch klimalar ülkemizde daha bir çok marka üretim yapmazken bile vardı. Bu nedenle de oldukca sık sahip olunan markamızın ürünleri bir çok konutta ve iş merkezlerinde kullanılmaktadır. Bazı dönemlerde ısınma ihtiyacımızı gidermek için kullansak bile ana görevi soğutmak olan Bosch klimalar yüksek performans ve en iyi verim alacağınız şekilde üretilmektedir.

Ekonomik yapısı ile de az enerji harçayan klima üniteleriniz için montaj ve keşif çalışması da yapmaktayız.Mamak Bosch Servisi taşınmalarınızdan doğabilecek nakil ihtiyaçlarınızda veya oda içindeki yer değişimlerinizde bile sizlere yardımcı olabilmektedir. Gaz dolumu, bakım, borulama işlemleri parça değişimleri ve hatta kumanda teminini bile bizimle yani Mamak Bosch Servisi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bosch ürününüz için servis çağırdınız, onarım yaptırdınız, ama bir de bakmışsınız ki üzerinizde para yok. Hiç endişelenmeyin, her servis aracımıza entegre ederek kullanımınıza sunduğumuz mobil pos cihazlarımız burada devreye girecektir. Kredi kartınız ile bedeli rahatlıkla ödeyip rahat bir nefes alabilirsiniz. Çağrı noktalarımıza da yukarıda yazan telefon numaraları vasıtası ile dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Çağrı kayıtlarınız titizlikle değerlendirmeye alınarak en kısa sürede işleme girecektir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!