Mamak Buderus Servisi

Mamak Buderus Servisi kombi, şofben ve kazanlarda kalitesi ile adından söz ettiren Buderus markasına dair kullandığınız her tür cihaza kapsamlı ve garantili bakımları aksatmadan yapan bir firmadır. Isıtma sistemleri adına yoğun bir şekilde kullanılan bu cihazlar yıllık bakımları dahilinde gayet iyi bir performansta çalışmaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız Ankara için tek numarasından günün her saati rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Özellikle büyük şehirlerde teknik servis gecikmesinden dolayı mağduriyet yaşayan müşterilerimizi bu anlamda hiçbir şekilde zora sokmuyoruz.

Buderus marka kombi, şofben ya da kazanınızda bir parça sorunu yaşanıyor ise sizlere orijinal yedek parça temin ediyor ve montajını yapıyoruz. Bizlere Buderus marka cihazlarınız ile ilgili aklınıza gelen her şeyi Mamak Buderus Servisi operasyon birimimizi arayarak sorabilir ve anında yanıt alabilirsiniz.

Buderus marka kazanlar merkezi ısıtma sistemi açısından sık tercih edilen kaliteli cihazlardır. Kazan kurulumu sırasında topraklama hattının çekildiğinden emin olmak son derece önemlidir. Brülör bakımı ise yıllık bakımlar çerçevesinde mutlaka yapılmalıdır.

Kazanın aşırı ısınma durumlarına karşı parçaları rutin bir şekilde kontrolden geçirilmeli ve değişmesi gereken bir parça varsa vakit kaybetmeden değişimi sağlanmalıdır. Bu konuda Mamak sakinlerine Mamak Buderus Servisi olarak kapsamlı bir hizmet sunmaktayız.

Kombinin gürültülü çalışması ile ilgili şikâyetlerle sık bir şekilde karşılaşıyoruz. Özellikle uzun vadede bakımı ve temizliği yapılmayan kombilerde gürültü sorunu ile sık bir şekilde karşılaşmaktayız. Kalorifer hattı tıkanıkları nedeniyle cihazın fazla ısınma problemi de ortaya çıkabilmektedir. Cihazınızda parça eskimesi nedeni ile bir takım gürültüler çıkabilir. Ses sorunu eğer rahatsız edecek düzeyde ise öncelikle bilgi almak adına Mamak Buderus Servisi müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz.

Buderus marka şofbenler aralıksız sıcak su alma adına oldukça kullanışlıdır. Şofbeniniz suyu az ısıtıyor ise termosifonla alakalı bir sorun söz konusu olabilmektedir. Termosifon içerisindeki rezistans zaman içerisinde su nedeniyle kireç tutabilir. Bu da suyun geç ısınmasındaki en önemli sebeplerden birisidir. Elektrik devreleri ve cihazınızın ana kartının da bakımdan geçmesi gerekir.

Eğer şofbeniniz geç devreye giriyor ya da hiçbir şekilde devreye girmiyor ise voltaj düşüklüğü yaşanıyor olabilir. Eğer voltaj 195-253 V arasında seyretmiyor ise ciddi bir sorun var demektir. Öncelikle Mamak Buderus Servisi uzman teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağlayacak şayet gerekiyor ise regülatör temini ile sizleri düşük voltaj sorunundan hızla kurtaracaktır.

Bu ve benzer şikâyetlerinizde bizlere saat fark etmeksizin Ankara için tek numaramızdan ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile hareket ettiğimizden saatlerce beklemiyor anında kusursuz hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz.

Kombilerin kullanımı sırasında bazı bilgileri göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Mamak buderus servisi kombi kullanımında bu bilgilere dikkat edilmesi halinde, cihazların ömrünün uzayacağını ve çok daha güvenli bir kullanım elde edileceğini belirtmektedir.

Bu bilgilerden en önemlisi kombi ve hatta şofben gibi cihazların en az yılda bir kez bakımlarının yaptırılmasıdır. Bu bakımlar klima için de geçerlidir. Yapılan bakım ile cihazların olası arızalanma durumları ortadan kaldırılır ve temizliklerinin de yapılması ile yüksel performans sergilemeleri sağlanır.

Mamak buderus servisi kombi kullanımında daha az doğalgaz faturası ödenmesi için de bazı önerilerde bulunmaktadır. Bunun için cihazın kışın evde olunmadığı zamanlarda kapatılması yerine, kısık seviyede tutarak sürekli çalışması gerekmektedir. Çünkü cihaz kapatılıp tekrar açıldığında daha fazla gaz kullanacağı için, tasarruf etmek mümkün olmayacaktır.

Bunun tam aksi gibi düşünülse de kombi kullanımı sırasında cihazın kısık ayarda açık kalması daha karlıdır. Ayrıca kombinin ısı seviyesi sürekli 1.5 bar olmalı ve herhangi bir su kaçırma durumunda hemen teknik servis aranmalıdır. Böylelikle arıza büyümeden önlem alınacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!