Mamak Daikin Servisi

Özellikle yaz aylarının kurtarıcısı olan klima cihazları, pratik kullanım özelliklerinden dolayı iş yerleri, evler ya da ofislerde sıkça tercih edilen eşyalar arasındadır. Fonksiyonel işlevlerinden dolayı kullanımı tercih edilen bu cihazlarda da, düzenli bakımların yaptırılması gerekir.

Çünkü bu sayede tam performans sağlayarak ihtiyaçlara cevap vereceklerdir. İşte bu nedenle Mamak daikin servisi olarak, hem cihaz bakımında hem de tamirinde uzman kişilerle çalışılmaktadır. Bu sayede kaliteli hizmet anlayışının devamlılığı sağlanmaktadır.

Klima bakımında verilen hizmetler

Klima bakımından tamirine kadar oldukça geniş hizmet ve servis ağıyla çözüm ortağı olunmaktadır. Klima almak için ilk önce mekana uygun bir model seçimi yapılmalıdır. Ardından doğru keşif ve uygun montaj yöntemiyle sabitlenir. Klima gaz kaçağı olup olmadığı kontrol edildikten sonra kullanılmaya başlanabilir.

Eğer ki kontroller esnasında uygun olmayan bir durum tespit edilirse, iç ve dış ünite nakil ve yer değişimi uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Ayrıca klima kullanırken orijinal gaz kullanımı da önemlidir.

Servis ağındaki hizmetlerde; kimyasal temizlik ve bakım, kapasitör arızası tespitiyle birlikte tamirinin yapılması, kapasitör arızası oluştuğunda tamiri, klima kartı tamiri ve değişimi gibi işlemler bulunulan mekana zarar verilmeden temiz ve titiz şekilde yapılır.

Aynı zamanda kullanıcılar Mamak daikin klima servisi uzmanları tarafından bazı konularda da bilgilendirilir. Sıcak hava atmosferinden direk soğuk bir ortama girildiğinde oluşabilecek etkiler ve insan sağlığı açısından 22 derecenin ideal olduğu başlıca paylaşılan bilgilerdendir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!