Mamak Eca Servisi

Eca Servisi

Mamak eca servisi olarak hizmet sunan firmamız, kombi klima şofben gibi cihazlarınızın yüksek performans ile çalışmasını ve güvenliğinizi esas alarak sunduğu çalışmalarında tamamen orijinal yedek parça kullanımı ve deneyimli çalışanları ile hizmet vermektedir

Yıllara dayanan tecrübemiz ile klima ve kombi kullanımında bazı hususların dikkate alınması gerektiğini belirtmekteyiz. Bu tür cihazlar son derece hassas tasarlanmıştır. Aynı zamanda dayanıklı bir yapısı olan bu cihazların uzun ömürlü olabilmesi için sık sık kontrolden geçirilmeleri, montajının doğru şekilde yapılması ve arızalanma durumlarında profesyonel ellerden yardım alınması gerekmektedir. Mamak eca servisi kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas aldığı hizmetlerinde hızlı, güvenli ve titiz bir çalışma sergiler.

Özellikle kombi arızaları son derece hassas bir konudur. Kombinin çalışması sırasında en ufak bir gaz kokusu ya da su sızıntısı hissedildiğinde, cihazın çalışması durdurulmalı ve vakit kaybetmeden teknik servise haber verilmelidir. Kombilerin sağlıklı çalışabilmesi için su seviyesinin sürekli 1.5 barda tutulması önerilir. Ayrıca yılda bir kez genel bir bakımdan geçirilmesi, cihazın yüksek performansa sahip olmasını sağlamaktadır.