Mamak Eca Servisi

Mamak Eca Servisi 1Mamak eca servisi olarak hizmet sunan firmamız, kombi klima şofben gibi cihazlarınızın yüksek performans ile çalışmasını ve güvenliğinizi esas alarak sunduğu çalışmalarında tamamen orijinal yedek parça kullanımı ve deneyimli çalışanları ile hizmet vermektedir

Yıllara dayanan tecrübemiz ile klima ve kombi kullanımında bazı hususların dikkate alınması gerektiğini belirtmekteyiz. Bu tür cihazlar son derece hassas tasarlanmıştır. Aynı zamanda dayanıklı bir yapısı olan bu cihazların uzun ömürlü olabilmesi için sık sık kontrolden geçirilmeleri, montajının doğru şekilde yapılması ve arızalanma durumlarında profesyonel ellerden yardım alınması gerekmektedir. Mamak eca servisi kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas aldığı hizmetlerinde hızlı, güvenli ve titiz bir çalışma sergiler.

Özellikle kombi arızaları son derece hassas bir konudur. Kombinin çalışması sırasında en ufak bir gaz kokusu ya da su sızıntısı hissedildiğinde, cihazın çalışması durdurulmalı ve vakit kaybetmeden teknik servise haber verilmelidir. Kombilerin sağlıklı çalışabilmesi için su seviyesinin sürekli 1.5 barda tutulması önerilir. Ayrıca yılda bir kez genel bir bakımdan geçirilmesi, cihazın yüksek performansa sahip olmasını sağlamaktadır.

Mamak Eca Servisi Mamak sakinlerini yıllardır olduğu gibi gece gündüz demeden kesintisiz teknik bakım onarım desteği ile yardımcı oluyor ve müşterilerini en zor durumlardan kurtarıyor. 25 yıllık bir deneyim ile Mamak sakinlerine Eca marka kombi ve şofbenlerde günün her saati yardımcı olmaktayız. İso 9001 belgeli firmamız günün her saati ulaşılabilir olmakla beraber gezici servis araçları ile Mamak bölgesinin her yanına zaman kaybetmeden varmaktadır.

Müşterilerimiz mağdur kalmasın diye firmamız nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmalarını yürütmektedir. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını maksimumda karşılamayı kendisine ilke edinmiş firmamız bu alanda öncü firmalardandır.

Kombi ve şofbenler Eca markası altında oldukça kullanışlı bir şekilde sunulmaktadır. Ancak bazen gaz, bazen elektrik bazen de parça nedeni ile pek çok arıza ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda mutlaka bir uzman desteği gerekmektedir. Mamak sakinlerine Eca konusunda profesyonel teknik desteği garantili bir şekilde sunmaktayız.

Ayrıca kombi ve şofbenlerinde yedek parça desteğine ihtiyaç olduğu takdirde donanımlı atölyemizden orijinal Eca yedek parça temin ve montajı sağlamaktayız. Ankara ilimizin en köklü Eca bakım ve onarım hizmet birimi olan Mamak Eca Servisi firmamız günün her saati ulaşılabilir durumdadır.

Sıcak su ve ısı ihtiyacımızı karşıladığımız Eca marka kombiler her ne kadar kaliteli olsa da bazen hiç beklenmedik anlarda arızalar ortaya çıkabiliyor. Mesela kombilerde karşımıza sık çıkan arıza ç.eşitlerinden bir tanesi sirkülasyon sorunudur. Tesisat gidiş ve dönüş suyu arasındaki sıcaklık farkı 40 derece civarında olduğunda böyle bir arıza ortaya çıkabilir.

Öncelikle tesisat vanaları açık mı kontrol edilmelidir. Eğer vanalar açık ise bir iki defa resetleme işlemi yapılmalıdır ve cihaz yeniden başlatılmalıdır. Eğer cihazı yeniden başlattığınız halde herhangi bir olumlu sonuç göremez iseniz herhangi bir müdahalede bulunmayarak Mamak Eca Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçerek uzman desteği almalısınız.

Kombiler gibi şofbenler de günün her saati sıcak su elde ettiğimiz kullanışlı cihazlardır. Ancak şofbenlerde de tıpkı kombilerde olduğu gibi bir takım arızalar görülebiliyor. Şofbenin ateşleme yapmama durumu karşımıza çıkan arızalardan bir tanesidir.

Şofbeniniz ateşleme yapmıyorsa cihazın fanı bir süre çalışıp kendiliğinden duracaktır. Şofbeninizin ana kartı ya da fanında bir arıza çıkmış olabilir. Eğer şofben bacalı ise ve baca kirlenmiş ise mutlaka temizlenmelidir. Mamak Eca Servisi teknisyenimiz şofbeninizde gerekli bakımları yapacak ve olumsuz bir durumda gereken müdahalede bulunacaktır.

Eca marka tüm cihazlarınız için Mamak ve çevresinde uzman bir destek servisiniz bulunmaktadır. Kapıda nakit ya da kartla ödeme seçeneklerimiz olmakla beraber gece gündüz demeden yaşadığınız bir problemde telefonla danışmanlık hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!