Mamak Ferroli Servisi

Ferroli Servisi

Motorlu ve pervaneli parçaları içinde bulunduran kombi zamanla yıpranarak, sesli çalışabilmektedir. Bu durumda vakit kaybetmeden Mamak Ferroli Servisi hizmetlerinden faydalanmanız gerekmektedir. Sirkilasyon pompasının dolaştırmış olduğu su, sadece petek ve tesisatta dolaşmaz; kombinin de içinden geçer. Meydana gelen aşınmalarda kombi sesli olarak çalışmaya başlayabilir. Çıkardığı gürültü de oldukça rahatsız edicidir.

Bu nedenle kombilerin bakımlarının düzenli aralıklarla yapılması gerekmektedir. Kullanım sularında bulunan kiraç, zamanlar tüm tesisatı kaplayarak sıkıntılı durumlara yol açabilir, ürününüzün verimsiz çalışmasına neden olabilir. Tesisat temizliği bu durumun sonlanması için yardımcı olacaktır. Firmamız bu konuda da donanımlıdır ve kaliteli cihazlarla ve kimyasal maddelerle kombi petek temizliği yapmaktadır.

 Günümüzde eski model şofbenler yerini hermetik şofbenlere bırakmıştır. Güvenli kullanımıyla ön plana çıkan hermetik şofben, üstün özelliklerle üretilmektedir. Kombilerde de bacalı kombilerden, hermetik kombilere geçiş söz konusudur. İstenilen ortam sıcaklığını elde edebilmek için kombilerde oda termostatı kullanılması önemlidir. Oda termostatının da kullanım incelikleri vardır. Öncelikle sürekli oturulan odaya takılmalıdır.

Sokaga açılan kapı cam ve pencere yanına asla konulmamalıdır. Uzaktan kumandalı veya Wi-fi modelleri tercih edilmelidir. Mamak Ferroli Servisi olarak oda temostatı satış, montaj ve kullanım bilgilendirmesi işlerizle de hizmetinizdeyiz.

 Sıcaklardan bunaldığımız günlerde klima en büyük yardımcımız olur. Klimaların bulundukları ortamda doğru bir şekilde konumlandırılmaları oldukça önemlidir. Bunun için montajının düzgün bir şekilde yapılmış olması gereklidir. Mantolama yapılmış binalarda dış ünite sökme ve takma işlemi yapılabilir.

Klimalar ilgili gerekli onarım ve bakım hizmetlerini profesyonel olarak Mamak Ferroli Servisi aracılığıyla alabilmeniz mümkündür. Klima konusunda da hizmet almak isterseniz, yardımcı olunmaktadır. A++ ürünleri seçerek satın alırsanız elektrik tasarrufu yapmış olursunuz, faturanızın da düşük gelmesine sebep olursunuz. Her markada bir çok ürün yelpazesi bulunmaktadır, siz öncelikle ihtiyacınız olan ürünü tespit etmelisiniz ve uygun ürün seçmelisiniz.

İhtiyaç duyabileceğiniz tüm yedek parça teminiiçin de Mamak Ferroli Servisi ile temas kurabilirsiniz. Zengin stoklarımızla Ferroli markalı ürününüzün hangi modeli olursa olsun mutlaka yedek malzemesi bizde bulunur. İhtiyaç duyulan anda değişim yapılmasının ne derece önemli olduğunu bildiğimiz için sizi mağdur etmemek adına tam ve eksiksiz şekilde parça stoğumuz mevcuttur. 

441 11 11 numaralı hattımızın ucunda mutlaka bir servis yetkilimiz bulunmaktadır. Sorunlarınızı iletmek için arayabilirsiniz. Ankara ilinin tamamını da kapsayan servis çalışmamız vardır. Bölge ayrımı olmaksızın servis isteğinde bulunabilirsiniz. Montaj işlerinizde tamir isteklerinizde hemen arayınız.