Mamak Ferroli Servisi

Motorlu ve pervaneli parçaları içinde bulunduran kombi zamanla yıpranarak, sesli çalışabilmektedir. Bu durumda vakit kaybetmeden Mamak Ferroli Servisi hizmetlerinden faydalanmanız gerekmektedir. Sirkilasyon pompasının dolaştırmış olduğu su, sadece petek ve tesisatta dolaşmaz; kombinin de içinden geçer. Meydana gelen aşınmalarda kombi sesli olarak çalışmaya başlayabilir. Çıkardığı gürültü de oldukça rahatsız edicidir.

Bu nedenle kombilerin bakımlarının düzenli aralıklarla yapılması gerekmektedir. Kullanım sularında bulunan kiraç, zamanlar tüm tesisatı kaplayarak sıkıntılı durumlara yol açabilir, ürününüzün verimsiz çalışmasına neden olabilir. Tesisat temizliği bu durumun sonlanması için yardımcı olacaktır. Firmamız bu konuda da donanımlıdır ve kaliteli cihazlarla ve kimyasal maddelerle kombi petek temizliği yapmaktadır.

Günümüzde eski model şofbenler yerini hermetik şofbenlere bırakmıştır. Güvenli kullanımıyla ön plana çıkan hermetik şofben, üstün özelliklerle üretilmektedir. Kombilerde de bacalı kombilerden, hermetik kombilere geçiş söz konusudur. İstenilen ortam sıcaklığını elde edebilmek için kombilerde oda termostatı kullanılması önemlidir. Oda termostatının da kullanım incelikleri vardır. Öncelikle sürekli oturulan odaya takılmalıdır.

Sokaga açılan kapı cam ve pencere yanına asla konulmamalıdır. Uzaktan kumandalı veya Wi-fi modelleri tercih edilmelidir. Mamak Ferroli Servisi olarak oda temostatı satış, montaj ve kullanım bilgilendirmesi işlerizle de hizmetinizdeyiz.

Sıcaklardan bunaldığımız günlerde klima en büyük yardımcımız olur. Klimaların bulundukları ortamda doğru bir şekilde konumlandırılmaları oldukça önemlidir. Bunun için montajının düzgün bir şekilde yapılmış olması gereklidir. Mantolama yapılmış binalarda dış ünite sökme ve takma işlemi yapılabilir.

Klimalar ilgili gerekli onarım ve bakım hizmetlerini profesyonel olarak Mamak Ferroli Servisi aracılığıyla alabilmeniz mümkündür. Klima konusunda da hizmet almak isterseniz, yardımcı olunmaktadır. A++ ürünleri seçerek satın alırsanız elektrik tasarrufu yapmış olursunuz, faturanızın da düşük gelmesine sebep olursunuz. Her markada bir çok ürün yelpazesi bulunmaktadır, siz öncelikle ihtiyacınız olan ürünü tespit etmelisiniz ve uygun ürün seçmelisiniz.

İhtiyaç duyabileceğiniz tüm yedek parça teminiiçin de Mamak Ferroli Servisi ile temas kurabilirsiniz. Zengin stoklarımızla Ferroli markalı ürününüzün hangi modeli olursa olsun mutlaka yedek malzemesi bizde bulunur. İhtiyaç duyulan anda değişim yapılmasının ne derece önemli olduğunu bildiğimiz için sizi mağdur etmemek adına tam ve eksiksiz şekilde parça stoğumuz mevcuttur.

441 11 11 numaralı hattımızın ucunda mutlaka bir servis yetkilimiz bulunmaktadır. Sorunlarınızı iletmek için arayabilirsiniz. Ankara ilinin tamamını da kapsayan servis çalışmamız vardır. Bölge ayrımı olmaksızın servis isteğinde bulunabilirsiniz. Montaj işlerinizde tamir isteklerinizde hemen arayınız

Mamak Ferroli Servisi, günlük pek çok işimizi yapmak adına sıcak su ve doğalgaza yani ısıtmaya ihtiyaç duyarız. Kombi ve şofbenler bunları sağlayabildiğimiz kullanışlı cihazlardır. Ancak bilindiği gibi bu tip cihazlarda oluşabilecek bir arıza neticesinde size zaman kaybettirmeyecek, garantili işlem yapacak bir servise ihtiyacınız olacaktır.

Mamak sakinleri için Ferroli kombi ve şofben bakımları ekibimiz tarafından yıllardır olduğu gibi kapsamlı ve garantili bir şekilde yapılmaktadır. Her ne kadar yıllık bakımlar dahilinde cihazlar büyük sorunlar çıkarmasalar da gaz, elektrik ya da su ile ilgili ortaya çıkabilecek bir problemde mutlaka uzman desteği gerekecektir.

Eğer kombi ya da şofbeninize bir yedek parça ihtiyacı ortaya çıkmış ise beklemek işkence halini alabilir. Pek çok kişi yedek parça bekleyerek günlerce mağdur olabiliyor. Firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini her daim birinci planda tutan bir firma olduk ve bu anlamda yedek parça montajında kesinlikle kimseye zaman konusunda bir mağduriyet yaşatmamaktayız.

Ferroli marka kombi ya da şofbeninize bir parça lazım ise bunu hem orijinal, hem de hızlı bir şekilde temin ederek montajını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bulunduğunuz yere gezici servis araçları ile gelen Mamak Ferroli Servisi güler yüzlü teknisyenlerimiz aklınıza takılan her türlü soruyu cevaplıyor ve sizlere hem garantili hem de ekonomik hizmet sunuyor.

Kombinizde ortaya çıkabilecek bir arıza cihazınızın size gösterdiği arıza kodu nasıl bir arıza ile karşılaştığınızı söylemektedir Örneğin cihazınızın ana ekranında kart parametreleri yanlış ya da fan arızalı şeklinde arıza kodunu gösteren bir sorun var ise kombinizin ayarlarında bir problem var demektir.

Kart parametreleri yanlış ise teknisyenimiz uygun ayar ile düzeltme işlemini gerçekleştirecektir. Ancak fan arızası var ise ana kartla ilgili bir arıza da söz konusu olabileceğinden daha kapsamlı bir işlem uygulanacaktır. Bulunduğunuz yere göndereceğimiz uzman Mamak Ferroli Servisi teknisyenimiz bu konu ile ilgilenecek ve sorunu ortadan kaldıracaktır.

Kombinizle ilgili ortaya çıkabilecek arıza çeşitlerinden bir tanesi de ateşleme sırasında alev yetersizliği durumudur. Böyle bir arıza kodu önünüze düşmüş ise ilk olarak cihazınızı kapatın yani reset atarak yeniden çalıştırın.

Ancak yeniden çalıştırma durumunda arıza kodu hala ekranda beliriyor ise elektrotlarda, ana kartta ya da gaz valfinde arıza meydana gelmiş olabilir. Bununla beraber gaz sistemi basıncı düşük de olabilir, kontrol edilmelidir. Arıza tespiti ve uygun yöntemle onarımı için sizlere Mamak Ferroli Servisi personelimiz yardımcı olacaktır.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!