Mamak Hotpoint Servisi

Mamak Hotpoint Servisi 1Mamak Hotpoint Servisi Türkiye de en çok tercih edilen markalardan bir tanesi olan Hotpoint markasının beyaz eşya cihazlarındaki her türlü bakım onarım ve tamirini yapan teknik servistir. Çözüm merkezi olarak çalışan firmamıza 0312 441 11 11 den ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşyalar elektrikli çalıştığından hiç beklenmedik zamanlarda arıza meydana getirebilirler. Meydana gelen arızalarınız da Mamak Hotpoint Servisi ile bağlantı kurarak sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bazen buzdolabınızın taban kısmında buz ile karşılaşabilirsiniz, bu durum suyu buharlaştırmak için tabanda ki tepsiye akından kanalda tıkanıklık olduğu anlamına gelmektedir. Tıkanma durumuna bazen arka duvarın arka tarafında bulunan drenaj deliğindeki katı buzlar da sebebiyet verebilir.

Mamak Hotpoint Servisi olarak tavsiyemiz beyaz eşya cihazınızın elektriğini keserek yani fişi çekerek, buzun çözülmesini beklemektedir. Hala sorununuz çözülmez ise mutlaka konusunda uzman olan Mamak Hotpoint Servisi ile bağlantı kurarak sorununuzu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Mutfaklarımızda sık olarak kullandığımız fırınlarında genel temizliğinin düzenli olarak yapılması cihazınızın verimli şekilde çalışmasını ve ömrünü uzatacaktır. Her defasında sabunlu su ve yumuşak bir bez ile fırın içerisindeki raflarda dahil temizlemeniz tavsiye edilmektedir.

Çamaşırlar yıkandıktan sonra en büyük yardımcılarımız konumunda olan kurutma makineleri de bir takım arızalar meydana getirebilirler. Arızaların başında da yükleme kapağından su akma durumudur. Bu durum genelde kapak contasında meydana gelen sorunlardan oluşmaktadır ve contanın değiştirilmesi gerekmektedir.

Mamak Hotpoint Servisi her türlü parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanmaktadır. Ve iletişime geçildiği zaman hızlı bir şekilde vakit kaybetmeden sorununuzu profesyonel ekimiz sayesinde çözmektedir.

Bulaşık makinelerinde karşılaşılan iki büyük sorun ise kireçlenme ve bulaşıkların kirli çıkmasıdır. Kireçlenme kullanılan suyun sertliğinden, bulaşıkların kirli çıkması da kullanılan tuz dan kaynaklı olabilir. Bu durumda Mamak Hotpoint Servisi olarak kullandığınız tuzun değiştirilmesi ve kaliteli kireç çözücü kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Ayrıca, hotpoint marka beyaz eşya cihazınız olan bulaşık makinenize tabaklarınızdaki atıkları temizlemeden koyarsanız, zamanla pervaneler tıkanabilir. Bu duruma sebebiyet vermemek için tabaklarınızı ılık sudan geçirerek makinenize yerleştirin ve sık sık pervanelerin temizliğini yapın.

Beyaz eşya cihazı olan Hotpoint marka buzdolapların da bazen raf problemi yaşanabilir. Kaldırabilecekleri yükten fazla ağır gıdalar konursa raflar kırılabilir. Ama raflar piyasada bulunmaz. Bu gibi durumlarda rafların ölçüsünü alarak yerine kalın cam kestirip kullanabilirsiniz.

Buzdolabınızdan yiyecek alırken veya koyarken kesinlikle cihazınızın kapağını uzun süre açık tutmamalısınız, Bu durum hem enerji kaybına hem de cihazınızın zamanla arızalanmasına yol açacaktır.

Ayrıca teknik servis olarak tavsiyemiz kesinlikle çamaşırlarınız birikmeden çamaşır makinenizi çalıştırmamalısınız.

Tüm sorunlarınızda istediğiniz zaman bizler ile yani Mamak Hotpoint Servisi ile iletişime geçip destek talebinde bulunabilirsiniz. Servis olarak müşterilerimize sınırsız hizmet vermek amacı ile gezici servislerimiz ve nöbetleşe çalışma sistemimiz sizler için kurulmuştur. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!