Mamak Klima Servisi

Mamak Klima Servisi 1Mamak Klima Servisi, Ankara’nın en yoğun yaşam alanlarından birisi olan Mamak’ta klima kullanıcılarını büyük bir sıkıntıdan kurtarıyor. Garantili ve 24 saat servis hizmeti sunan firmamız gerekli teçhizatları, donanımlı servisi ve her an müdahaleye hazır ekibi ile fark yaratmaktadır.

Ankara’nın her bir bölgesinde olduğu gibi Mamak’ta da arıza tespit ve onarım işlemlerini en hızlı ve garantili şekilde yapan servisimiz size bir telefon kadar yakındır.

Servislerin geç kalmaları sorunu ile karşılaşan insanların bu konuda ne kadar hassas olduklarını biliyoruz. Bu nedenle Mamak bölgesinde gezici servis araçlarımız ile zaman kaybetmeden cihazlara müdahale ediyoruz. Ev ya da işyerlerinize gelen firma yetkililerimiz arızanın nerende kaynaklandığını bularak doğru yöntemlerle bu arızayı ortadan kaldıracaktır.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini öncelikli tutan çalışma prensibimiz yıllardır aynı mantıkla devam etmektedir. Sizler bizlere rahat ulaşın diye günün 24 saati hem telefon hem internet hem de GSM hatlarımızı açık tutmaktayız.

Bu sayede hiç zaman kaybetmeden sizlerin klima işlemlerini yapmaktayız. Klima konusunda herhangi bir aksama ya da arızada Mamak Klima Servisi teknisyenlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Klimalar hem soğuk hem de sıcak havayı aktif bir şekilde verdiklerinde sizin için verimlidir. Ancak belirli teknik sorunlar dahilinde cihaz sadece soğuk, sadece sıcak hava verebilir ya da hiçbirini vermeyebilir. Yıllık bakımlarının bu nedenle mutlaka aksatılmadan yapılmasını öneriyoruz. Yıllık bakımlar için de Mamak Klima Servisi teknisyenlerimizi günün her saati arayabilirsiniz.

Klima eğer normalde yapması gereken işlemi teke indirmişse yani ya soğuk ya da sıcak hava veriyorsa bir parça arızası söz konusudur. Bu gibi durumlarda ilk önce iç ünite kartının kontrol edilmesi gerekir.

Ancak kartta herhangi bir sorun yok ise dış ve iç üniteyi bağlayan kabloya bakılmalıdır, temassızlık varsa giderilmelidir. Klimadaki bobin arızası da soğutma ya da ısıtma işlemlerinde sekteye uğramaya neden olabilir.

Bunu ancak teknisyenlerimiz yapacakları kontroller sonrasında anlayacaktır. Mamak Klima Servisi klimanızın normal verimde çalışması için her türlü bakımı yapacak, uygun teçhizatlarla onarımını doğru yöntemlerle yerine getirecektir. Mamak Klima Servisi günün 24 saati sizlere hizmet vermektedir.

İso 9001 belgeli firmamız ayrıca sertifikalı teknisyenlerden oluşmaktadır. Her marka klimaya hâkim ve her bir ayrıntısını detaylı bir şekilde bilen personelimiz ile anında çözüm sunmaktayız. Mamak Klima Servisi Ankara için tek numaradan ulaşılabilir. Ekonomik ve hızlı hizmet için Mamak’ın tercihi Mamak Klima Servisi.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!