Mamak Kombi Servisi

Mamak Kombi Servisi 1Mamak Kombi Servisi kombi konusunda Mamaklı kimseyi mağdur etmiyor. Yerinde arıza tespit ve onarım ile işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştiriyor. Mamak Kombi Servisi deneyimli bir kadroya sahiptir.

Her marka kombi konusunda eğitim almış olan teknisyenlerimiz sertifikalıdır. Bu anlamda alacağınız kombi hizmeti gayet profesyoneldir. Mamak bölgesinde yıllardır verdiği hizmetler ile adından söz ettiren firmamıza günü her saati ulaşabilirsiniz.

Önemli olan müşteri memnuniyeti diyen firmamız ilk yola çıktığı günden beri bu prensiple ve kurumsal hizmet anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Kombiler marka ve model farklı olsa da iç dinamik yapısı bakımından birbirlerine benzerler.

İçerisindeki parça ve aksamların görevleri aynıdır. Ancak bu parça ve aksamlarda ortaya çıkabilecek sorun tüm cihazı etkileyeceğinden gerekli bakımlarının düzenli bir şekilde aksatılmadan yapılması gerekir.

Yılların tecrübesi ile hareket eden Mamak Kombi Servisi gerekli tüm donanıma sahip olmakla beraber hızlı servis araçları ile çözüm odaklı çalışmaktadır. Kombiler özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanıldığından kış ayları bitiminde ya da kış aylarına henüz girmeden yılda iki defa bakımı uygun olacaktır.

Mamak Kombi Servisi kombiniz için gerekli tüm bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yapmaktadır. Eğer yedek parça gerekiyorsa bunu kombinizin markası her ne ise o markanın orijinal yedek parçasını kullanarak sağlamaktadır. Kısacası kombinizin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılamaktayız.

Kombiler her ne kadar aktif ve iyi bir şekilde çalışsa da gün içerisinde bazen elinizde olmayan sebeplerle arızalanabilirler. Bu gibi durumlarda konu elektrik ve gaz olduğundan herhangi bir müdahale yapmadan önce bizleri aramanızı öneririz. Eğer sorun ufak ise telefonla destek ile size gerekli desteği veriyoruz. Eğer sorun daha komplike ise ev ya da işyerinize gelerek onarımı başarılı bir şekilde yapıyoruz.

Kombilerin esas görevi ısı ve sıcak su sağlamasıdır. Eğer kombinizden sıcak suyu az ya da hiç alamıyorsanız genellikle bunun anlamı üç yollu vanada bir sorun olduğudur. Sıcak su ve kalorifer kısmını ayıran bu vanada bir tıkanma aksaklık olduğunda sıcak su verimi düşecektir. Üç yollu vana onarılmalı gerekiyorsa orijinali ile değiştirilmelidir.

Ayrıca sıcak su hattına başka bir yerden su karışıyorsa bu da sıcak suda verimsizliğe neden olacaktır. Sıcak su ya da ısı ile ilgili her türlü sorunu gerekli kontroller dahilinde ortadan kaldırıyoruz. Mamak’ta kombi konusunda profesyonel bir yardım arıyorsanız Mamak Kombi Servisi sizin için en doğru seçenektir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!