Mamak Lambert Servisi

Mamak Lambert Servisi 1Mamak Lambertservisi; Ankara’nın Mamak7-24 kombi hizmeti sağlamaktadır. Kombinizin tamiri, bakımı, temizliği ve parça değişimi gibi konularda uzman ekip ile beraber çözüm sağlamaktadır.

Lambert marka kombiler için özel eğitim ve sertifika almış profesyonel ekip sayesinde güvenle kombinizin bakımını yaptırabilirsiniz.

Yoğuşmalı kombi kullanılan yerlerde tahliye hortumundan çıkan su sağlığa zararlı ve zehirlidir. Kesinlikle temas edilmemelidir. Bu sebeple banyonuzda kesinlikle bir tahliye musluğu olmalıdır.

Ayrıca bu tahliye musluğu sayesinde kombinizde oluşabilecek yüksek basınç düşürülebilir. Tahliye musluğunuzun zarar görmesi ya da bulunmaması gibi durumlarda Mamak Lambert servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir ekip yardımı almanız en doğru karar olacaktır.

Hermetik ya da yoğuşmalı kombilerdeki suyun değişimi 2 yılda bir rutin olarak yapılmalıdır. Hem tam verim ile çalışması hem de kombinizin temizliği için rutin bakımlar oldukça önemlidir.

Aynı zamanda sadece su değil, ısı ve sensörler de rutin olarak değiştirilmeli ve kontrol edilmelidir. Lambert marka kombinizin yıllık rutin bakımlarını Mamak Lambert servisi ile hem güvenilir hem de oldukça hesaplı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Böylelikle kombinizin içindeki parçaların paslanmadan ya da yıpranmadan uzun süreli kullanımını sağlayabilirsiniz.

Yerden ısıtmalı evlerde kombi kullanımı için uygun cihaz seçimi oldukça önemlidir. Özellikle de kapasitesi yüksek kombilerin kullanılması gerekmektedir. Lambert kombi ayrıcalıkları ile bulabileceğiniz yüksek kapasiteli cihazların kullanımı da dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Bulunuduğunuz binanın içinde gaz kokusu duymanız durumunda derhal camları ve kapıları açmalısınız. Ayrıca diğer bina sakinlerine haber verilmeli ve binanın kapılarının da açılması gereklidir. Kombinizin ısı ve program ayarı yaptığınız düğmeleri eğer çalışmıyorsa teknik bir problem vardır. Bu durumda derhal Mamak Lambertservisi ile iletişime geçmeli ve profesyonel bir şekilde yardım almalısınız.

Bacalı kombilere göre daha fazla önerdiğiniz yoğuşmalı ve hermetik kombileri tercih etmelisiniz. Sağlık ve kullanım kolaylığı açısından yoğuşmalı ve hermetik kombilerin önemi oldukça büyüktür.

Ancak yine de bacalı kombiniz var ise bacaların sağlam olup olmadığını Mamak Lambertservisi ekibini arayarak kontrol ettirebilirsiniz. Yıpranmış ya da sağlam olmayan bacalar bulunduğu odaya zehirli gaz verebileceği için kesinlikle dikkatli kullanılmalıdır.

Sizleri mağdur etmemek için her saat ve her gün hizmet veren Mamak Lambertservisi; belediye tarafından onaylanmıştır. Aynı zamanda tam anlamıyla müşteri memnuniyetini benimsemiş, güler yüzlü ekip çalışanları ile Mamak Lambertservisi Ankara’nın birçok semtine hizmet vermektedir.

Kombiniz ile alakalı çıkabilecek herhangi bir problemi önceden bilgiler alarak masraf listesi çıkarmaktadır. Böylelikle kombiniz ile alakalı herhangi bir işlem yaptırmadan önce neye ne kadar ödeyeceğinizi görebilir ve bu hesaplı fiyatlandırma ile bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Kurumsal bir hizmet veren bu Mamak Lambert servisi aynı zamanda satış sonrası destek de sağlamaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!