Mamak Mitsubishi Klima Servisi

Mamak Mitsubishi Klima Servisi 1Mitsubishi markasının en sık kullanılan ve bilinen ürünü elbette ki klimalardır. Her türlü alan ve şartlar için klima modeli bulunan bu marka aynı zamanda yüksek oranda enerji tasarrufu sağladıkları için diğer markalardan gözle görülür bir fark ile ayrılmaktadırlar.

Bu ürünlerin salon tipi ve oda tipi klimaları olup inverter klima adı verilen modellerde klimalar saatlerce çalışsa da çok az miktarda enerji harcarlar.

Mamak Mitsubishi servisi klimalarınızla ilgili yaşadığınız her türlü problem ve arıza durumunda sizlere destek olmakta ve arızaların hızlı şekilde tespitinin yapılmasını sağlayıp arıza sebebini ortadan kaldırmaktadırlar. Gerekli durumlarda parça değişimi de yapabilen Mamak Mitsubishi servisi sizin tarafınızdan arandıktan kısa süre sonra evlerinize ulaşmaktadır.

Servisin klimalar için arıza dışında da sizlere ziyaretleri olabilir. Bu ziyaretlerde teknik ekip klima kullanımı ile ilgili genel bilgiler verilerek aynı zamanda gaz kaçağı tespitinin yapılması, klima ünitelerinin yerinin değiştirilmesi, kapasitör çalışırlığının kontrolü ve arızalarının tamiri, kompresör ve kapasitörlerin kontrol edilmesi, klima kart değişimi, kimyasal temizlik ve bakım işlemleri gibi işlemleri yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!