Mamak Profilo Servisi

Profilo Servisi

Profilo dayanıklı ev aletleri sloganı ile bilinir ve ürün yelpazesi ise buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer küçük elektrikli ev aletlerinden oluşmaktadır. Buzdolabı ürünlerinde uzun yıllar kullanım ömrü olan modeller mevcuttur. Bulaşık makinesi modellerinde ise yeni elektrik ve su tasarrufu sağlayan üst sınıf modeller her alanda kullanılabilir. Profilo ürünler arasında yer alan şofben modelleri ise elektrik korumalı şekilde dizayn edilmişlerdir.

Ankara’da geniş teknik servis ağı bulunan profilo ürünler için arıza talep çağrısında bulunduğunuzda size en yakın olan Mamak profilo servisi adresinize harekete geçmektedir. Mamak profilo servisi sizlere kurum, bakım, onarım, parça değişimi hizmetleri vermekte ve cihaz kullanımı hakkında da gerekli teknik bilgileri vermektedirler.

Profilo marka klima modellerinde oda alanına göre klima seçilmesi, klimanın doğru yere konumlandırılması, dış ünitenin takılması, klima borularında ve ünitede gaz kaçağı olup olmadığının kontrolü, oda sıcaklığının ayarlanması ve klimanın fan ayarının yapılması gibi işlemler profilo teknik servis ekipleri tarafından yapılmaktadır. Ekiplere ulaşmak için telefon ile çağrı yapmanız ve adres vermeniz yeterli olmaktadır.