Mamak Profilo Servisi

Mamak Profilo Servisi 1Mamak Profilo servisi Mamak semtinin merkezinde değerli müşterileri için haftanın her günü ve her saati hizmet veren konusunda uzman ve profesyonel bir Profilo servisidir.

Profilo markalı ürünler için sertifikalı eğitim almış olan profesyonel çalışma ekibimiz sayesinde elektronik cihazlarınızın tamir, bakım, temizlik, montaj, kurulum gibi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda Mamak Profilo servisi sayesinde arızalarınız ve değiştirilecek olan parçalarınız ile ilgili güncel fiyat tarifelerini önceden görebilir ve harcayacağınız miktarın bilgisini onarım işlemlerinden önce öğrenebilirsiniz.

Yaz aylarının en sevilen cihazı olan klima cihazlarının iç ünitesi tek başına altında herhangi bir elektronik cihaz olmadan monte edilmelidir. Bazı durumlarda iç üniteden su damlaması yaşanabilir. Profilo klima cihazınızın altında herhangi bir elektronik cihazın bulunması durumunda su damlası kısa devrelere sebep olabilir.

Bu nedenle Mamak Profilo servisi ekibi ile iletişime geçerek klimanız için en doğru yerde ve en doğru kurulum sağlayabilirsiniz.

En çok kullanılan elektronik aletlerden biri olan televizyon cihazların bilinçsizce tamir edilmeye çalışılması durumunda arızalar daha da büyüyebilir. Mamak Profilo servisi ile iletişime geçerek televizyonunuzdaki her türlü problemin çözümünü en hızlı ve en hesaplı şekilde bulabilirsiniz.

Profilo çamaşır makinesi özellikle de küçük çocuklu ailelerin en çok kullandığı beyaz eşyalardan biridir. Mamak Profilo servisi ekibine göre çamaşır makinelerinde sıcaklık ayarını yükselterek çamaşırlarınızın hijyenik ve sağlıklı bir şekilde  yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Ancak sıcak su rezistansının çalışmaması durumunda makinenizde sıcaklık ayarını sağlıklı bir şekilde yapamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Mamak Profilo servisi ile iletişime geçerek sıcak su rezistansınızın orijinal yedek parça ile değişimini ya da onarımını talep edebilirsiniz.

Beyaz eşya cihazlarından Bulaşık makinelerinde deterjan konulan kapaklı bölgenin bozulması bulaşıkların deterjanı almasını engellemektedir. Bu durum evde kendinizin yapabileceği bir işlem değildir.

Bu gibi durumlarda alanında uzman ve profesyonel ekibe sahip olan Mamak Profilo servisi ile iletişime geçerek bu problemin hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, yapılacak işlemler öncesinde makinenizin arızası hakkında bilgi alarak önceden masraf bilgilendirmesi alabilirsiniz.

Klima cihazları yıllık rutin bakımlara ihtiyaç duyarlar. Mamak Profilo servisi ekibine göre 2 yılda bir su değişimi ve filtre temizliği gibi işlemlerin rutin olarak yapılması klima cihazlarının doğru ve tasarruflu çalışması için oldukça önemlidir.

Profilo klima cihazlarının çalışma şekli de su ve elektrik olduğu için kaçak akımdan korunmak klimanızın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Kaçak elektrik akımı durumunda Mamak Profilo servisi aracılığı ile kaçak elektrik akımını kontrol ettirebilir ve gereken tamir ya da onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Yiyeceklerimizin taze kalması ve cihazınızın uzun süreli kullanımı için Profilo buzdolabı kullanmalısınız. Uzun süre boyunca kullanılmayacak olan buzdolaplarının içi tamamıyla boşaltılmalıdır. Aynı zamanda Mamak Profilo servisi ekibine tavsiyesi doğrultusunda buzdolabı kapaklarının da iki parmak kadar açık kalması, tekrar buzdolabınızı hemen kullanabilmeniz için oldukça önemlidir.

Profilo dayanıklı ev aletleri sloganı ile bilinir ve ürün yelpazesi ise buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer küçük elektrikli ev aletlerinden oluşmaktadır. Buzdolabı ürünlerinde uzun yıllar kullanım ömrü olan modeller mevcuttur.

Bulaşık makinesi modellerinde ise yeni elektrik ve su tasarrufu sağlayan üst sınıf modeller her alanda kullanılabilir. Profilo ürünler arasında yer alan şofben modelleri ise elektrik korumalı şekilde dizayn edilmişlerdir.

Ankara’da geniş teknik servis ağı bulunan profilo ürünler için arıza talep çağrısında bulunduğunuzda size en yakın olan Mamak profilo servisi adresinize harekete geçmektedir. Mamak profilo servisi sizlere kurum, bakım, onarım, parça değişimi hizmetleri vermekte ve cihaz kullanımı hakkında da gerekli teknik bilgileri vermektedirler.

Profilo marka klima modellerinde oda alanına göre klima seçilmesi, klimanın doğru yere konumlandırılması, dış ünitenin takılması, klima borularında ve ünitede gaz kaçağı olup olmadığının kontrolü, oda sıcaklığının ayarlanması ve klimanın fan ayarının yapılması gibi işlemler profilo teknik servis ekipleri tarafından yapılmaktadır. Ekiplere ulaşmak için telefon ile çağrı yapmanız ve adres vermeniz yeterli olmaktadır

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!