Mamak Protherm Sevisi

Mamak Protherm Sevisi 1Mamak Protherm Servisi ile işinizden gücünüzden geri kalmayın, en iyi servis ödüllü firmamız ile garantili ve ekonomik onarım ile tanışın. Protherm kombiler yenilikçi tasarımı, kullanışlı yapısı ile ev ve işyerlerinde kullanılmaya devam ediyor. Kombi cihazları sıcak su ve ısınma ihtiyacımız için günün her saati çalışan cihazlardır.

Ancak mekanik bir aletin sürekli çalışması demek onun belirli bir performans harcaması demektir. Bu performansı kesintisiz almak için gerekli bakımların yapılması gereklidir. Bakımı aksatılan cihazlar normal ömürlerinden çok daha kısa bir zaman zarfında görevini tamamlamaktadırlar. Çünkü mekanik parçalar bakıma muhtaçtırlar.

Ömrünü tamamlayan parçalar mutlaka orijinali ile değiştirilmelidir. Ankara şehrimizde yıllara yayılan kaliteli hizmet anlayışı ile kombilerinizde bakım sorununa nokta koyuyoruz. Çünkü oluşturduğumuz müşteri kaydımız ile sizlerin Protherm cihazlarına rutin bakımı bizler yapıyoruz. Bu sayede ileride oluşabilecek teknik bir soruna karşı da önceden tedbir almış oluyorsunuz.

Protherm kombi ürünlerinde belli başlı teknik aksaklıklar hiç beklemediğiniz anda kapınızı çalabilir. Örneğin kombiniz normalde çalışırken bir anda durdu, ne yapacaksınız? Öncelikle panik yapmadan cihazınıza gelen elektriği kontrol etmelisiniz. Elektriksel bir problem var ise herhangi bir temassızlık halinde cihaz çalışmayı durduracaktır. Gaz vanası kapalı ise yine cihazınızın çalışmasına imkân yoktur.

Vanayı kontrol edin ve kapalıysa açın. Her kombi ürününde olduğu gibi Protherm kombilerin de ön yüzünde yaz-kış modunu gösteren ayarlar vardır. İstenilen konumda değilse değiştiriniz. Kombide şayet pilot var ise pilot alev almadığı takdirde kombi de çalışmayacaktır. Anca buna rağmen hala kombiniz çalışmıyorsa bizimle irtibata geçiniz. Mamak Protherm Servisi özellikle Protherm marka üzerinde uzmanlaşmış bir ekipten oluşmaktadır. Cihazınızın modeli ne olursa olsun eğer markası Protherm ise doğru yerdesiniz.

Kombilerde en sık rastlanan bir başka konu ısıtmama sorunudur. Kombi ürünlerinin ısıtmama problemi genellikle yine rutin bakım dahilinde yapılan filtre kirlenmesi ile ortaya çıkmaktadır. Kalorifer hattının ve ayrıca peteklerin içinin düzgün bir şekilde temizlenmesi sorunu çözecektir. Ancak kombi içerisinde sıcaklığı okuyan parçalarda bir problem ortaya çıkmış ise o zaman acil müdahale etmek gerekecektir.

Kombi parça sorunlarında sizlere Mamak Protherm Servisi olarak anında orijinal parça temini sağlıyoruz. Gezici araçlarımız her şekilde donatıldığından sizi parça bekleme gibi bir duruma sokmadan derhal montajını yapıyoruz. Ankara Mamak sakinlerine yıllardır Protherm kombilerde gerekli desteği vermiş olan servisimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Kombi ile ilgili her türlü aklınıza takılan problemde bizi gece gündüz demeden arayabilirsin iz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!