Mamak Regal Servisi

Mamak Regal Servisi 1Regal isminin dünyaca ünlü kalitesi artık tüm dünyaca bilinmekte ve sizlerde çeşitli teknolojik ve elektronik ürünler alırken bu üne dikkat etmektesiniz. Aynı zamanda cihazınızı satın alırken dikkat edeceğiniz bir diğer husus da ürünün servisi olup olmadığı varsa servis ekip personelinin kalitesi ve eğitimidir.

Bizler Mamak Regal Servisi ekip personelleri olarak teknik elemanlarımızdan sekreterimize kadar herkes büyük bir özveriyle ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Regal marka klimalarınızın her türlü sorunuyla servis ekibimiz yakından ilgikenmektedir. Örneğin klimanızın gaz dolumu, montaj işlemleri, borulama işlemleri, kompresör değişimi, klima borularının dekoratif bantlarla sarılması, cihazın mekan içi uyumu veya iç-dış filtre temizliği gibi isteklerinizde  Mamak Regal Servisi ‘ne bir telefon kadar uzak olduğunuzu hatırlatıyoruz.

Regal cihazlarının uzun süreli kullanımlarında birtakım problemlerle karşılaşmanız tıpkı diğer cihazlarda yaşadığınız sorunlar gibi oldukça doğaldır. Buzdolabınız su akıtıyor veya istediğiniz gibi soğutmuyor olabilir. Bu durum birçok sebepten kaynaklanıyor da olabilir. Öncelikli olarak cihazın kullanma kılavuzunu dikkatlice okuyun ve orada yazan talimatları tek tek uygulayın.

Su akıtmasının sebebi kapı contasının bozuk olup kapanmayışından kaynaklı olabilir. Buzdolabınızın isrediğiniz gibi soğutma yapmamasının sebebiyse ısı ayarı valfinin doğru ayarlanmayışından kaynaklanıyor olabilir veya elektrik hattı düzgün gelmiyordur. Kullanma kılavuzunda yer alan talimatları uyguladınız fakat yine de sorununuz devam ediyorsa mutlaka Mamak Regal Servisi ekibinden randevu oluşturun.

Regal marka klimalarınızda da benzer problemi yaşıyor olabilirsiniz. Örneğin klimanız yeteri kadar ısıtma ya da soğutma yapmıyorsa filtreleri düzenli aralıklarla temizlenmemiş ve tozla kaplı olmuş olabilir. Bu filtrelerin temizliğini düzenli aralıklarla sizler de yapabilirsiniz fakat dikkat etmeniz gereken nokta şudur; filtreleri normal musluk suyuyla çıkarıp yıkadıktan sonra asla gün ışığıyla direkt temas halinde bulundurmayın.

Kuruması için normal açıklıkta bir alanda bırakın. Klimalarda yaşanması muhtemel bir diğer sorunsa cihazınız çalışırken ortama değişik özellikte hoş olmayan kokular veriyor olabilir. Bu durum da yine düzenli filtre temizliği yapılmayışından kaynaklanıyordur veya cihazınızın çalışma ortamında diğer fazla ısıyla çalışan cihazların bulunması da sorun teşkil edebilir.

Örneğin klimanın bulunduğu alanda aynı zamanda fırın da çalışıyorsa bu klimanın çalışma randımanını olumsuz etkileyecek ve klimaya giren hava yeteri kadar temizlenmeden sirkülasyonu sağlanacaktır. Hoş olmayan kokular bu sebepten ötürü olabilir. Üstesinden gelemediğiniz takdirde lütfen Mamak Regal Servisi`ne haber verip arıza randevusu oluşturmaktan çekinmeyin.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!