Mamak Siemens Servisi

Siemens Servisi

Dayanıklı ev aletlerinde dünya markası olan Siemens, konforu evlerinize taşıyor ve teknoloji ile sizleri birleştiriyor. Mamak Siemens servisi olarak Siemens markalı ürünlerinizde yaşayacağınız tüm sorunlarda yanınızda bulunuyor ve sorunlarınızı kısa sürede çözüme ulaştırıp, konforlu kullanım imkanlarına devam etmenizi sağlıyoruz.

Mamak Siemens servisi teknik destek, ürün bakımları ve parça değişimleri gibi tüm servis hizmetlerini size sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her an iletişim kanallarımızdan bizlerle iletişime geçebilir ve hızlı servis imkanlarının keyfine varabilirsiniz.

 Firmamızın teknik destek sunduğu ürün grupları ve hizmetler şöyledir:

- Beyaz eşyalar: Siemens markalı tüm beyaz eşyalarınızın servis hizmeti sunulmaktadır. Çamaşır makinesi bakım ve parça değişimleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve servis süresi boyunca gerekli geri bilgilendirmeler tarafınıza yapılır. Bulaşık makinesi ve diğer mutfak eşyalarının servis hizmetleri uzman kadromuz tarafından verilerek ürünleriniz eski performanslarına kavuşur. Buzdolabı ve derin dondurucuların bakım ve servisleri de yerinde gerçekleştirilir.

- Isıtma-soğutma grubu: Klima keşifleri, montajı, bakımı, gaz değişim ve ölçümleri gerçekleştirilir. Kombi bakımları, temizliği ve parça değişimleri uzman ekibimi tarafından titizlikle yapılarak güvenli kullanım olanakları sunulur. Şofben gaz ölçümleri ve bakımları da güvenliğiniz için periyodik olarak yapılarak sorunlara anında müdahale edilir.