Mamak Vaillant Servisi

Vaillant Servisi

Mamak Vaillant Servisi deneyimli çalışanları ve yüksek kaliteli servis anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Klima şofben ve kombilerin bakım, onarım, montaj gibi ihtiyaçlarında sizlere profesyonel çözümler sunan firmamız, yaz aylarının başında klima sonbaharda ise kombilerin mutlaka bir bakımdan geçmesini önermektedir. Bu sayede cihazlar yüksek performansa sahip olacak ve güvenli bir kullanım elde edilecektir.

Kombi cihazlarının bakım hizmetinde öncelikle baca kontrolü yapılmaktadır. Bacaların sağlıklı çalışması, can güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır. Günümüz teknolojisinde üretilen hermetik kombiler, bu sorunu ortadan kaldırmaya yöneliktir. Eğer mümkünse hermetik kombi kullanımına geçmek en doğrusu olacaktır.

Eski tip bacalı ürünlerin kullanımı malesef oldukca tehlikelidir. Bulunduğu ortamın oksijenini kullanarak yanma sağladığı için yaşam alanınızın hava kalitesini düşüren ve sık sık kapı ve pencere açılarak taze hava girişi sağlanması gereken bu cihazlar kullanım zorluğu yaşatmaktadır.

Yanma odasının açıkta olması sebebi ile de yeterli derecede ısı verimi sağlamayan bacalı kombiler teknolojik olarak ekonomik ömrünü tamamlamıştır. Yoğuşma ürünlere geçiş yaparak hem ekonomi, hem can güvenliği hem de kolay kullanım sağlayacağınızı unutmamanızda fayda vardır.

Kombi bakım çalışmasında Mamak Vaillant Servisi tarafından kombinin su sızdırma durumu kontrol edilerek, yanma odası temizliği yapılır. Kombinin bar basınç ayarı yapılır ve aynı zamanda filtreler temizlenir. Eğer herhangi bir parça değişimine ihtiyaç duyuluyorsa, tamamen orijinal yedek parça kullanılarak parça değişimi sağlanır. Servis hizmetlerimiz işinin ehli çalışanlar tarafından bilinçli olarak sunulmaktadır. Çalışma sırasında çalışılan alanı kirletmeden, en hızlı şekilde işlemler tamamlanacaktır. Bu profesyonel hizmet için bizi arayabilirsiniz.

Vaillant markalı şofben cihazlarınızı da onartmak istediğinizde bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı olması sebebi ile yoğun bir şekilde tercih edilen şofbenlerinizin sorun açtığı her an destek alabileceğiniz bir servisinin olmasını bilmenizi isteriz. Bunun için 441 11 11 numaralı hattımızı aramanız yeterlidir.

Sertifikalı ve deneyimli ustalarla çalışan ve işini titizlikle takip eden firmamız işlem bitiminde müşteri memnuniyet araştırması yapmaktadır. Sizi arayıp görüşlerinizi alacak olan personellerimize hiç çekinmeden memnuniyetinizi veya eksikliklerimizi belirtiniz. Bu sayede kendimizi geliştirmeye ve size daha iyi hizmet sunmaya odaklanabiliriz.

Mamak Vaillant Servis klima temizliği, gaz dolumu, montaj ve yer değişimi gibi ustalık isteyen işleriniz için tam kadro ve engin tecrübesi ile sizlere yılın her her ayında yardımcı olmaktadır. Nakil işlemlerinizi bize, yani Mamak Vaillant Servisi ustalarına yaptırmanız sizin faydanıza olacaktır. Çünkü sökme aşamasında boruların kırılmaması, gazın kaçmadan cihaz içine toplanması, ürünün zarar görmemeisi önemlidir. İşinin ehli olmayan kişilere yaptıracağınız işlemler büyük sorunlar ve gereksiz masraflar yaşamanıza sebep olabilir.