Mamak Vaillant Servisi

Mamak Vaillant Servisi 1Mamak Vaillant Servisi deneyimli çalışanları ve yüksek kaliteli servis anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Klima şofben ve kombilerin bakım, onarım, montaj gibi ihtiyaçlarında sizlere profesyonel çözümler sunan firmamız, yaz aylarının başında klima sonbaharda ise kombilerin mutlaka bir bakımdan geçmesini önermektedir. Bu sayede cihazlar yüksek performansa sahip olacak ve güvenli bir kullanım elde edilecektir.

Kombi cihazlarının bakım hizmetinde öncelikle baca kontrolü yapılmaktadır. Bacaların sağlıklı çalışması, can güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır. Günümüz teknolojisinde üretilen hermetik kombiler, bu sorunu ortadan kaldırmaya yöneliktir. Eğer mümkünse hermetik kombi kullanımına geçmek en doğrusu olacaktır.

Eski tip bacalı ürünlerin kullanımı malesef oldukca tehlikelidir. Bulunduğu ortamın oksijenini kullanarak yanma sağladığı için yaşam alanınızın hava kalitesini düşüren ve sık sık kapı ve pencere açılarak taze hava girişi sağlanması gereken bu cihazlar kullanım zorluğu yaşatmaktadır.

Yanma odasının açıkta olması sebebi ile de yeterli derecede ısı verimi sağlamayan bacalı kombiler teknolojik olarak ekonomik ömrünü tamamlamıştır. Yoğuşma ürünlere geçiş yaparak hem ekonomi, hem can güvenliği hem de kolay kullanım sağlayacağınızı unutmamanızda fayda vardır.

Kombi bakım çalışmasında Mamak Vaillant Servisi tarafından kombinin su sızdırma durumu kontrol edilerek, yanma odası temizliği yapılır. Kombinin bar basınç ayarı yapılır ve aynı zamanda filtreler temizlenir. Eğer herhangi bir parça değişimine ihtiyaç duyuluyorsa, tamamen orijinal yedek parça kullanılarak parça değişimi sağlanır. Servis hizmetlerimiz işinin ehli çalışanlar tarafından bilinçli olarak sunulmaktadır. Çalışma sırasında çalışılan alanı kirletmeden, en hızlı şekilde işlemler tamamlanacaktır. Bu profesyonel hizmet için bizi arayabilirsiniz.

Vaillant markalı şofben cihazlarınızı da onartmak istediğinizde bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı olması sebebi ile yoğun bir şekilde tercih edilen şofbenlerinizin sorun açtığı her an destek alabileceğiniz bir servisinin olmasını bilmenizi isteriz. Bunun için 441 11 11 numaralı hattımızı aramanız yeterlidir.

Sertifikalı ve deneyimli ustalarla çalışan ve işini titizlikle takip eden firmamız işlem bitiminde müşteri memnuniyet araştırması yapmaktadır. Sizi arayıp görüşlerinizi alacak olan personellerimize hiç çekinmeden memnuniyetinizi veya eksikliklerimizi belirtiniz. Bu sayede kendimizi geliştirmeye ve size daha iyi hizmet sunmaya odaklanabiliriz.

Mamak Vaillant Servis klima temizliği, gaz dolumu, montaj ve yer değişimi gibi ustalık isteyen işleriniz için tam kadro ve engin tecrübesi ile sizlere yılın her her ayında yardımcı olmaktadır. Nakil işlemlerinizi bize, yani Mamak Vaillant Servisi ustalarına yaptırmanız sizin faydanıza olacaktır. Çünkü sökme aşamasında boruların kırılmaması, gazın kaçmadan cihaz içine toplanması, ürünün zarar görmemeisi önemlidir. İşinin ehli olmayan kişilere yaptıracağınız işlemler büyük sorunlar ve gereksiz masraflar yaşamanıza sebep olabilir.

Mamak Vaillant Servisi sizlere kombi ve şofben konusunda günün 24 saati aralıksız bakım ve onarım hizmeti veren şehrin en köklü firmasıdır. Kombi ve şofbenler günlük olarak hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Vaillant ise bu tür cihazlarda kalitesini ispatlamış markalardan bir tanesidir. Vaillant marka kombi ya da şofben tercih etmiş olan Mamak sakinlerine alanında uzman teknisyenlerimiz diledikleri an bakım onarım hizmeti vermektedir.

İso 9001 belgeli firmamız Mamak sakinleri herhangi bir şekilde mağdur olmasın diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktadır. Bu anlamda gecenin bir yarısı da olsa sabahın erken saatleri de olsa anında gezici servis araçları ile yetişmekte ve sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Donanımlı atölyemizde her tür Vaillant orijinal yedek parça bulunduğundan eğer cihazınıza bir yedek parça gerekecek ise bunu orijinal parçadan sağlamaktadır. Montajını da yapan ekiplerimiz sizlere tam performans çalışan cihazları bırakmaktadır. Yıllık bakımlar ya da ani beklenmedik arızalanmalarda Mamak Vaillant Servisi çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombi ve şofbenlerle ilgili gün içerisinde pek çok arıza kaydı ile karşılaşmaktayız. Bunlardan bir tanesi sesli çalışma problemidir. Kombiniz sesli çalışıyorsa büyük ihtimal sorun fandadır. Fan kirliliği kombinin sesli çalışmasına neden olmaktadır. Fan temizliği yapılarak bu sorundan kurtulmak mümkündür. Yıllık bakımlar dahilinde Mamak Vaillant Servisi ekiplerimiz temizlik işlemlerini de başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Kombilerse su basıncı ile ilgili de şikâyetler gelebiliyor. Kombinin ısınması ile beraber tesisattaki su basıncı artıyorsa ve bu durumda kombi çalışmayı durduruyorsa genleşme tankında bir problem ortaya çıkmış olabilir. Genleşme tankı arızasında Mamak Vaillant Servisi uzman ekibimiz gerekli tedbirleri sizler için hızla almaktadır.

Sıcak su sağladığımız şofbenlerde de farklı arızalarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Şofben ateşleme sorunu bunlardan bir tanesidir. İyonizasyon sorunu olarak da bilinen ateşleme sorunu pek çok nedenden dolayı ortaya çıkabilir. Gaz valfi ya da elektronik kart arızası genellikle bu arızanın ortaya çıkmasında en etkili parçalardır. Bu parçaların hepsinin kontrolü ve doğru yöntem ile onarımı gerekecektir.

Alanında uzman ekibimiz kombi ve şofbenleriniz için gerekli tüm bakımı uygun test cihazları ile yapmaktadır. Bu anlamda cihazınız tamir sonrası gerekli testleri yapılacak ve tam anlamı ile çalıştığından emin olunacaktır. Ayrıca bir parça gerekiyor ise anında gezici servislerimiz ile Vaillant orijinal yedek parça temin edilmektedir. Mamak sakinleri olarak Vaillant marka kombi ve şofbenleriniz için profesyonel destek istiyorsanız Mamak Vaillant Servisi operasyon merkezimiz ile günün dilediğiniz saati irtibata geçebilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!