Mamak Vestel Servisi

Mamak Vestel Servisi 1Vestel önemli bir marka olup beyaz eşya ve elektrikli cihazlar dışında farklı ve daha pek çok ürün içerisinde yer almaktadır. Zaman içerisinde arıza olması durumunda Mamak Vestel servisi ile irtibata geçmek gerekmektedir.

Cihazların garantisi olduğu gibi uzun süre çalışması ve daha sağlıklı olması açısından servis kontrolü yapıldığında kolay bir kullanım imkânı sağlamaktadır.

Buzdolabı, televizyon onarımı ve bakımı servis çalışanları tarafından yapılmaktadır. Klima vazgeçilmez tarzıyla evlerde yerini almaktadır. Filtre temizliği ve bakımı zamanında yapılması durumunda kullanım kolaylığı yaşatmaktadır.

Hayatın bir parçası olan çamaşır makinesi gün içinde bozulması durumunda servisleri harekete geçirmektedir. Beyaz eşya serisinde en önemli cihazlardan biri de bulaşık makinesi olup bayanların mutfağında önemli rol oynamaktadır.

Herhangi bir arıza olması durumunda anında müdahale edilerek problemin çözülmesi hanımların yaşamını anında kurtarmaktadır.

Özel parçalar ve farklı hizmetlerle anında müdahale Mamak Vestel servisi tarafından titizlikle yapılmaktadır. Arıza ve sorunların müşteri hizmetlerine bildirilmesi durumunda irtibata geçilmektedir. Şofben arızası hızlı ve etkili çözümlerle sorunun nerden kaynakladığı bulunup anında müdahale edilmektedir.

Mamak Vestel servisi olarak alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve her konuda kendini güncelleyen teknik ekip çalışanlarımız ile müşterilerimizin güvenini geçmişte olduğu gibi şimdi ve gelecekte de kazanmaya devam ediyoruz.

Ankara’nın Mamak ilçesinde tüm Vestel kullanıcılarının sorunlarına kalıcı anlamda çözümler üretmek bizim yani Mamak Vestel Servisi ekiplerinin en temel görevlerimiz arasındadır. Yaptığımız her türlü tamir bakım onarım ve arıza durumlarını işimizin bilincinde olarak ve severek yapmaktayız.

Vestel buzdolabı cihazınızda genel olarak hem üst tarafında hem alt tarafında buzlanma problemi ile karşı karşıya kalıyorsanız öncelikli olarak buzdolabınızın her kullanımda kapağının düzgün bir şekilde kapatıldığından emin olmalısınız.

Kapağı kapatılmayan buzdolabı zamanla buzlanma yapar ve içerisindeki yiyecekleriniz kokuşma sonucunda ortama hoş olmayan kokular  verir. Vestel buzdolabı cihazınızda buzlanma olmasının bir diğer nedeni ise cihazın termostat ayarlarının optimum derecede ayarlanmamış olmasıdır.Cihazın termostat ayarlarının yaz ve kış ayarlarına göre düzgün bir şekilde koordineli olmasına özen göstermelisiniz.

Eğer Vestel buzdolabınız nofrost özellikte ise iç ve dış ortamda hava akımını sağlayan deliklerin tıkalı olmadığına dikkat etmelisiniz.Denilenlerin hepsini yaptınız fakat buzlanma sorununuz hala devam ediyor ise Ankara Mamak ilçesinde yer alan Mamak Vestel servisi yetkililerimize ulaşarak sorununuza en akılcı çözümü bulabilirsiniz.

Vestel buzdolabı ürününüz alt kısmı soğutma yapmıyor ise bu problemi ortadan kaldırmak için sizin yapabileceğiniz en önemli şey buzdolabınızın tamamen elektrik akımını kesip 2 gün boş bir şekilde bekletmenizdir.Bu işlemi gerçekleştirdiğiniz takdirde eğer cihazınız eski haline dönmüyorsa buzdolabının arka kısmında yer alan fanlarında veya motorunda bir sıkıntı olabileceği aklınızın bir köşesinde bulunmalıdır.

Bu durumda sizin yapabileceğiniz herhangi bir şey bulunmamaktadır. Mamak Vestel servisi ekip arkadaşlarımıza sorunu kısaca anlatıp arıza kaydınızı güvenli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Ankara Mamak ilçesinde Vestel buzdolabınızın arızası için ekip arkadaşlarımız en kısa sürede size ulaşacaktır.

Vestel bulaşık makineniz hiç çalışma emaresi göstermiyor ise cihazın kullanma kılavuzunda yer alan uygulamaları tek tek adım adım iletebilirsiniz Eğer tüm basamakları uyguladınız fakat probleminiz çözülmüyor ise ve sorunun ana nedeninin anakarttan kaynaklandığını düşünüyor iseniz kesinlikle cihazda herhangi bir tamir işlemi uygulamayınız.

Bu durumda Mamak ilçesinde yer alan Mamak Vestel servisi ekip arkadaşlarımızdan sorunun çözümü için akılcı bir şekilde en kısa yoldan yardım isteyebilirsiniz.

Vestel marka çamaşır makinesi ürünlerinde cihazın çamaşırlarınızı yıkama esnasında zedelediğini veya yırttığını düşünüyorsanız yüksek olasılıkla çamaşır makinenizin tambur kısmında delikler oluşmuş olabilir.

Bu durumu kontrol etmek için elinize bir şeffaf ince kumaştan yapılmış külotlu çorap alıp tambur etrafında gezdirerek delinme olup olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer delinme olduğunu düşünüyorsanız Mamak Vestel servisi profesyonellerinden yardım isteyebilirsiniz.

Mamak Vestel servisi olarak sizlere kullandığınız tüm Vestel ürünlerinde elimizden geldiğince yardımcı olacağımıza söz veriyoruz

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!