Mamak Viessmann Servisi

Viessmann Servisi

Kış aylarında yoğun biçimde kullanılan kombiler, bu yoğun çalışma sırasında performanslarını kaybetmemeleri için kışın başlangıcında mutlaka bakımdan geçirilmelidir. Aynı bakım çalışması tüm ısıtma ve soğutma cihazları için de geçerlidir. Örneğin, klima temizliği yapılmadığı durumlarda klimanın insan sağlığına zararlı mikroorganizmaları havaya yaydığı bilinmektedir. Su ısıtma görevinde kullanılan şofben gibi cihazlar da zaman zaman kontrol edilmelidir. Bu kontroller cihazların güvenle çalışmasına ve uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.

Mamak viesmann servisi olarak kombi, klima ve şofben gibi cihazların bakım, onarım ve montaj hizmetlerinde profesyonel bir teknik ekiple görev yapmaktayız. Kombilerde baca kontrolü, tesisat temizliği, gaz ayarları ve su seviyesi ayarı, elektronik kartların kontrolü ve gereken hallerde değişimi hizmetlerini sunmaktayız.

Mamak viesmann servisi sizleri kombilerde herhangi su kaçırma, gürültülü çalışma, kombinin gövdesinin ısınması gibi hallerde kombiyi çalıştırmaya devam etmemek için uyarmaktadır. Herhangi bir gaz kaçağı hissedildiğinde vakit kaybetmeden 187 numaralı hat aranmalı ve yetkililere bildirilmelidir. Ayrıca bu gibi durumlarda kombi ve gaz vanaları hemen kapatılarak teknik servise haber verilmelidir.