Mamak Viessmann Servisi

Mamak Viessmann Servisi 1Mamak Viessmann Servisi, Mamak sakinlerinin günün her saati alanında uzman teknisyenlerimizden destek alabileceği köklü bir firma olarak öne çıkmaktadır.

Kombi, şofben, klima ve kazan cihazlarında uzman teknisyenlerimiz günün her saati aralıksız olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekiplerimiz arızanın kaynağını bulmakta ve doğru yöntemle onarımını gerçekleştirmektedir.

Alanında uzman olmayan ve cihazları iyi tanımayan bir servisten alacağınız sözde hizmet ile cihazlarınızın ömrünü kısaltmakla kalmaz maliyet anlamında da büyük sıkıntılara girebilirsiniz. Müşterilerimizin tek bir telefonu ile bulundukları yere gidiyor ve gerekli teçhizatlarımız ile arıza tespitini yapıyor gerekirse orijinal yedek parça desteği sağlıyoruz.

Viessmann, hem ısıtma hem de soğutma cihazları bakımından oldukça kaliteli cihazlar ortaya çıkarmaktadır. Ankara ilimizin hemen her yerinde olduğu gibi Mamak sakinleri tarafından da Viessmann marka cihazlar büyük talep görmektedir. Elbette bu kadar yoğun talep gören cihazlar için bir de her an ulaşılabilen bir teknik servis olmalıdır.

Tam 25 yıllık bir deneyim ile Mamak sakinleri için kapsamlı bakım, onarım ve yedek parça montaj işlemlerini Mamak Viessmann Servisi olarak başarılı bir şekilde yapıyoruz. Üstelik ulaşamama, geç kalma, parça bulamama gibi sorunları asla yaşatmıyoruz. Bizim bugüne kadar başarılı bir şekilde gelmemizin nedeni attığımız profesyonel adımlar ve bu adımlarla memnun ettiğimiz müşterilerimizdir.

Viessmann markası tıpkı kombi, şofben ve kazanlarda olduğu gibi klima modellerinde de oldukça başarılı işler ortaya çıkarmaktadır. Klimalar ise belirli aralıklarla yapılacak temizlik ve yıllık bakımları ile sorun çıkarmadan çalışmaktadır. Kombilerde ufak bir takım noktalara dikkat etmek kullanıcılar açısından rahatlık olabilir.

Mesela klimanız için ideal sıcaklık 22 derece olmaktadır. Soğuk hava nedeni ile hızla hasta olabileceğinizden ideal sıcaklık 22 derece sistemi kullanmaya özen göstermelisiniz. Bu konuda aklınıza takılan bir şey olursa Mamak Viessmann Servisi çağrı merkezimizi arayabilir ve yardım alabilirsiniz.

Klimanız iki ana bölümden oluşmaktadır. Bunlar iç ve dış ünitedir. Bu üniteleri yılda bir kez kapsamlı bir şekilde temizlemek gerekir. Ayrıca kimyasal bakımı ile kimyasallardan arındırmak oldukça önemlidir. Tüm bu kapsamlı bakım ve temizlik işlemlerini Mamak Viessmann Servisi uzman personelimiz hızlı ve garantili bir şekilde sizler için yapacaktır.

Klimanız akışkan gaz sayesinde soğutma işlemini yapacaktır. Bu sebeple sistemdeki gazın kontolü elden bırakılmamalıdır. Eğer gaz sızması olmuş ve cihaz gazsız kalmış ise kompresör yanabilir ve klimanız kullanılmaz hale gelebilir. Klimanızın bakımları için Mamak Viessmann Servisi operasyon merkezimize günün her saati ulaşabilir ve teknisyen talep edebilirsiniz.

Kış aylarında yoğun biçimde kullanılan kombiler, bu yoğun çalışma sırasında performanslarını kaybetmemeleri için kışın başlangıcında mutlaka bakımdan geçirilmelidir. Aynı bakım çalışması tüm ısıtma ve soğutma cihazları için de geçerlidir.

Örneğin, klima temizliği yapılmadığı durumlarda klimanın insan sağlığına zararlı mikroorganizmaları havaya yaydığı bilinmektedir. Su ısıtma görevinde kullanılan şofben gibi cihazlar da zaman zaman kontrol edilmelidir. Bu kontroller cihazların güvenle çalışmasına ve uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.

Mamak viesmann servisi olarak kombi, klima ve şofben gibi cihazların bakım, onarım ve montaj hizmetlerinde profesyonel bir teknik ekiple görev yapmaktayız. Kombilerde baca kontrolü, tesisat temizliği, gaz ayarları ve su seviyesi ayarı, elektronik kartların kontrolü ve gereken hallerde değişimi hizmetlerini sunmaktayız.

Mamak viesmann servisi sizleri kombilerde herhangi su kaçırma, gürültülü çalışma, kombinin gövdesinin ısınması gibi hallerde kombiyi çalıştırmaya devam etmemek için uyarmaktadır. Herhangi bir gaz kaçağı hissedildiğinde vakit kaybetmeden 187 numaralı hat aranmalı ve yetkililere bildirilmelidir. Ayrıca bu gibi durumlarda kombi ve gaz vanaları hemen kapatılarak teknik servise haber verilmelidir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!